PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=866741}

Szczera prawda

True Story
6,5 1 115
ocen
6,5 10 1 1115
Szczera prawda
powrót do forum serialu Szczera prawda

Facet przyprowadza do hotelu laskę, która umiera po przedawkowaniu oksykodonu. Przynajmniej tak się wydaje w pierwszym odcinku. Zamiast zadzwonić na policję wdaje się w szemrane interesy z kolegą brata, równie szemranym jak i sam brat. Kolega pozbywa się ciała, a przynajmniej tak to wygląda w pierwszym odcinku. Za to żąda ogromnej kasy jednocześnie szantażując go co mu zrobi jak nie zapłaci. No i facet jest pogrzebany. Może się okazać że to wszystko jest przekręt, okaże się w następnych odcinkach. Możliwe że ich nie obejrzę, bo serial głupawy. Na osłodę Wesley Snipes w antypatycznej roli brata. Ale to już nie ten Snipes co kiedyś.

ocenił(a) serial na 9
Malkontent46

Obejrzalem, mimo niecheci z wciskaniem nieco na silo rasowych dywagacji, jednak oceniam bardzo pozytywnie ten serial, duzo twistow fabularnych, duzo napiecia, fajny klimat. Zwykle netflixowe produkcje to dla mnie szmiry, a ten mnie zaskoczyl. Wnioski mialem od razu takie same jak Ty, ale spodobalo mi sie, ze w zwiazku z tym temat filmu nie kreci sie dookola martwej dziewczyny, a rola Snipesa nie jest ostatecznie taka antypatyczna jak moglo sie wydawac. :)

Malkontent46

Obejrzalam 40 minut filmu i nie wiem czy warto. Nie lubie glupio wnerwiajacych filmow a ten chyba taki bedzie. I zapewne sie okaze ze laska zyja a brat wszytsko ustawil bo kasa kasa kasa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones