Szkoła dla elity
powrót do forum 3 sezonu

Zakończenie

ocenił(a) serial na 6

Dlaczego nastolatki uprawiają samosąd, rolują policje i każdy wyjeżdża dwa miesiące po tym z kraju będąc podejrzanym. Moim zdaniem Polo był stokroć lepszy niż większość tych postaci. Zabójcy - zero konsekwencji, ogólnie w całym serialu nikt nie jest konsekwentny, Guzman - przemiana 180 stopni, w szkole można praktycznie bez problemu pobić drugą osobę, Nadia - religia? Bardzo ważny aspekt w jej życiu, no ale jednak nie do końca..

ocenił(a) serial na 8
FoxWeb

Dokładnie z całego tego towarzystwa to Polo jest najbardziej wporządku gościem

ocenił(a) serial na 7
franz86

sprawa Polo zostala zamknieta (samobojstwo), wiec nikt nie byl podejrzany. Czemu roluja policje? wszyscy mieli do niej zal za nie zamkniecie zabojcy Mariny i uwzali, ze musza wziac sprawy w swoje rece. Ja tak to zinterpretowalam. Ale tez mam mieszane odczucia co do takiego zakonczenia.

ocenił(a) serial na 6
alaskazpodlaska

Jak mogli zamknąć sprawę i uznać ją za samobójstwo skoro każdy świadek twierdził coś innego? Policja pomyślała "hmm za dużo nieścisłości - wpisz samobójstwo" ?
"Czemu rolują policje" - ponieważ zacierają ślady, składali fałszywe zeznania i pozwolili morderczyni żyć na wolności, lekka hipokryzja.

ocenił(a) serial na 9
FoxWeb

Byłam pewna, że ostatecznie Cayetana odpowie za jego śmierć. W końcu "pobierając" odciski Polo na butelkę skaleczyła się i umazała ją swoją krwią.

breakeven

Też jestem zaskoczony takim obrotem spraw

breakeven

Podejrzewam, że mogą do tego wrócić jeszcze w czwartym sezonie. Nie bez powodu zostało pokazane to, że dźgnęła się tą butelką.

ocenił(a) serial na 9
karoools

Czy to znaczy, że ci, którzy zostali w Las Encinas na kolejny rok pojawią się w czwartym sezonie? Myślałam, że cała obsada zostanie wymieniona

breakeven

Uważam, że jakby się nie pojawili, to byłoby dziwne, skoro wiemy, że spędzą oni tam jeszcze rok to pomijanie ich wątków nie miałoby sensu. Jeżeli wymienią całą ekipę nie pokazując w ogóle tych bohaterów, to słabo :/

ocenił(a) serial na 9
karoools

No właśnie też liczę, że jeśli cała ekipa się nie pojawi, to przynajmniej ci, którzy zostali w szkole na kolejny rok + oczywiście jacyś nowi bohaterowie :)

karoools

Zdziwiło mnie, że Cayetana została sprzątaczką w szkole

hulboj

Też mnie to zdziwiło, oraz to że w ostatniej scenie nawet nie pokazali żadnej interakcji pomiędzy nią a innymi bohaterami, którzy ją mijali.

breakeven

Myślę, że już nie będzie 4 sezonu bo w sumie po co? No ok mogą to dalej ciągnąć...dać nowych bohaterów, nowe wątki itd ale to nie będzie to samo.

ocenił(a) serial na 9
Arirej_Ekrk

Gdzieś czytałam, że już w styczniu jakaś hiszpańska strona poinformowała, że Netflix już zamówił 4 i 5 sezon

breakeven

Właśnie nie wiem czy to jest dobry pomysł bo z dobrego serialu mogą zrobić to samo co z 13 powodami albo nawet gorzej.

ocenił(a) serial na 6
Arirej_Ekrk

Spokojnie, jeszcze jest trochę bohaterów do zabicia, starczy na 10 sezonów co najmniej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones