PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=183110}

Szmergiel

Bonkers
7,0 434
oceny
7,0 10 1 434
Szmergiel
powrót do forum serialu Szmergiel

fajna piosenka:

ocenił(a) serial na 3

http://pl.youtube.com/watch?v=N33EOCGNrkI&feature=related

taka jazzowa

ocenił(a) serial na 10
AutorAutor

Szkoda, że nie znam zbyt dobrze tekstu piosenki :( Wszędzie tego szukałam w necie, ale niestety bez skutku. A ty znasz cały tekst? Jeśli tak to napisz.

ocenił(a) serial na 10
andzia90_90

Zapomniałam dodać, że tą piosenkę wręcz uwielbiam. Bardzo łatwo wpada w ucho i jest bardzo wciągająca :)

ocenił(a) serial na 3
andzia90_90

Niestety nie.

ocenił(a) serial na 10
AutorAutor

Znalazłam cały tekst piosenki, a leci ona tak... W odjazdowym miescie mieszkał Rysiul dzielny chwat gwiazdorem był koktajle pił ale na to głupio wpadł
Dzisiaj zwykłym kotem patroluje miasto w lot kto podskakuje tego dołuje bo go denerwuje zło bip bip bip I jestem gliniarz king strach spotkać się z nim bo dla nich ma czas więc daj do dechy gaz Rysiul Szmergiel to Bombowy gość Szmergiel gazu podnieść ręce Szmergiel zawsze pary ma dość siemanko panie Szczęsny Szmergiel wciąż do przodu gna fantazje ma choć aura zła, lecą talerze i sypią się drwa w tym miescie każdy prawie go zna i wierzcie mi to nie żart, tylko Szmergiel Szmergiel Szmergiel Szmergiel bo on własnie jest bo on ciągle jest bo on przecież jest bo jest super gość film z serii Szmergiel. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones