PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=832293}

Szukając Alaski

Looking for Alaska
7,5 7 487
ocen
7,5 10 1 7487
Szukając Alaski
powrót do forum serialu Szukając Alaski

Muszę się przyznać że nie znałem książki wcześniej a serial zaczełem oglądac na hbo go przez zupełny przypadek. Jako że lubię krajobrazy i naturę Alaski myślałem że może tam będzie toczyć się miejsce akcji...Potem po pierwszych scenach, myśłałem żę to będzie kolejny serial dla gimbazy o trudnej młodzieży: o ćpaniu, alkoholu , imprezach....no ale dałem szanse i oglądałem dalej tym razem ze względu na....Alabame...do której mam sentyment ze względu na piosenkę "sweet home alabama". Wątpliwości miałem do pierwszych scen z tytułową bohaterką-Alaską. Aktorka dobrana do roli fenomenalnie..od pierwszych ujęć ekran należy do niej...skrada show wszystkim innym postacią. Jej uroda(dziewczęca, delikatna) jest po prostu zatykająca dech w piersiach...przyprawiająca o szybsze bicie serca od pierwszego spojrzenia. To taka dziewczyna dla której chłopak może zrobić wszystko...zostać nawet feministą ;).I nie chodzi tu o podtekst seksualny a o samą możliwość przebywania z nią razem od rana do wieczora, trzymania za rękę samej przyjemności patrzenia na nią.To coś co nazywamy miłośćia od pierwszego wejrzenia , ja zakochałem się w Alasce od samego początku jak bohater.

bart_1410

a od 6 odcinka nie mogłem się pozbierać. tak nie wzruszyłem się na serialu czy filmie bardzo dawno...w zasadzie chyba nigdy ..co jest tym bardziej dziwne że mam 30 kilka lat a nie 17.To oprócz niesamowitej historii , prawdopodobnie spoowodawane tęśknotą moją do podobnego uczucia, miłości jaka zawiązała się miedzy bohaterami a której nigdy nie było mi przeżyć. Nastoletnia miłość nieważne czy to nieszczesliwa czy szczesliwa i zakończona związkiem na całe życie...to co każdy powinien przeżyć...bo w momencie końca swych dni nie będzie miał czego wspominać. P.S aktor grający pączka też dobrze dobrany..taki młody Kurt Cobain.

bart_1410

Alaska była w tym filmie strasznie hipnotyzująca. Ładna blondynka, ale też bez przesady, w Polsce widzimy czasem ładniejsze. Ale chodzi o jej grę aktorską, sposób w jaki wypowiadała swoje kwestie, tajemniczość, taką prezentowaną prawie że niewinność pomimo papierosów i alkoholu. Nie ma co się dziwić, że główny bohater się zakochał, ja pewnie na jego miejscu również. Niepolecany film dla wrażliwych 18-latków płci męskiej.
Ale mam 32 i wiem, że jeszcze kiedyś do tego serialu powrócę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones