PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766007}

Tacy jesteśmy

This Is Us
8,3 16 651
ocen
8,3 10 1 16651
Tacy jesteśmy
powrót do forum serialu Tacy jesteśmy

Odcinek 1 to świetny film. Super zakończenie. Byłam bardzo zaskoczona. Aby zrobić cały sezon na dużo odcinków to trzeba wszystko rozbudować, dużo wątków wstawić. Zobaczymy co z tego wyjdzie :)

ocenił(a) serial na 9
Lustro_Marianny

Jestem naprawdę zachwycona, a nie zdarza mi się to często. Niesamowite w tym serialu jest jest oglądanie ludzi, którzy (pomimo swoich wad, niekiedy głupich zachowań) są tak zdrowi psychicznie :) Przykład: pierwsze spotkanie Randalla z biologicznym ojcem, cudowna scena.

Milva37

Potwierdzam. Moją uwagę przykuł też stary ginekolog-położnik. W ogóle serial bardzo mądrze napisany. Oryginalnie, lecz życiowo konfigurujący ludzkie relacje. Z zasady nie oglądam seriali obyczajowych, ale szukałam czegoś na imdb i z prawej strony dosyć długo eksponowane było zdjęcie Kate. Pomyślałam sobie, że to dosyć dziwne i rzadkie, aby człowiek tak niedoskonały fizycznie był bohaterem serialu. Co oni takiego chcą przekazać?
Sięgnęłam i chłonę.

Lustro_Marianny

W sumie to i pierwszy i drugi odcinek zakończyły się fajnym twistem. Niesamowity serial, od 2 lat nic nie jest w stanie mnie soba na tyle zainteresować oglądając w domu żeby obejrzeć cały odcinek, a tu proszę. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones