PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766007}

Tacy jesteśmy

This Is Us
8,3 16 651
ocen
8,3 10 1 16651
Tacy jesteśmy
powrót do forum serialu Tacy jesteśmy

kurcze, na maksa wzruszajace a mialo byc zabawne.

ocenił(a) serial na 10
em_kej

Jak w życiu - raz jest zabawnie, a raz całkiem do dupy ;)

ocenił(a) serial na 10
em_kej

To jest śmiech przez łzy. Nie raz ryczę i się śmieję jednocześnie.

ocenił(a) serial na 5
em_kej

drugi sezon to niestety popłuczyny. Gdzie sie podział humor z pierwszego sezonu? Odcinki się ciągną, nuda przerywana coraz częstszymi retrospekcjami które nic nie wnoszą. SZkoda że scenarzystom skonczyly sie pomysły.

Brat_Dextera

Niestety jest już potwierdzony sezon 3, można było serial zgrabnie zakończyć już po pierwszym sezonie ale niestety teraz będzie ciągnięty na siłę, więc będzie tylko gorzej.

Karsavina

A ja się właśnie bardzo ciesze że będzie kolejny sezon .

ocenił(a) serial na 9
buterfly

Ja też się cieszę :)

ocenił(a) serial na 10
basiek_10

Nie ma odcinka na którym bym nie płakała. Prawdziwy, życiowy, piękny, ale i tragiczny. Majstersztyk. Cudowny, "normalny " serial. Wybitna gra na uczuciach widza daje mocno co myślenia, a ja do teraz (mamy koniec 2 sezonu), nie mogę się pogodzić z odejściem Jack'a...

ocenił(a) serial na 10
Brat_Dextera

W tym sezonie ma się wyjaśnić jak odszedł Jack, więc mnie to akurat nie dziwi...

ocenił(a) serial na 6
em_kej

Pierwszy sezon baaardzo mi się podobał , ale drugi niestety dramat...dosłownie i w przenośni. Tkliwy, historie naciągane i już wcale nie takie życiowe. Widać ze pomysły (świetne swoją droga) skończyły się na pierwszym sezonie a drugi jest tylko nędzna i niepotrzebna kontynuacja. Aż strach co będzie w 3.

pazyfae

ja ogladalam pierwszy, drugiego nie. troche stracilam apetyt na kolejne.

pazyfae

Cóż wszystkim nie dogodzisz ....

em_kej

W pewnym momencie pierwszego sezonu, w okolicach 13-stego odcinka nagromadzenie emocji było już na tyle przesadzone, że nie wytrzymałem. Po prostu tą ckliwością zostałem tak przeładowany, że musiałem odpuścić dalsze oglądanie. Na samą myśl o kontynuacji zbiera mnie na wymioty. Może za pół roku wrócę do tego i uda mi się dokończyć. Dodatkowo jak czytam, drugi sezon jest do bani, więc chyba dalej nie będę tego ciągnął.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones