Tacy jesteśmy (2016-2022)
Tacy jesteśmy: Sezon 5 Tacy jesteśmy Sezon 5, Odcinek 1
Odcinek Tacy jesteśmy (2016-2022)

Czterdziestka: część pierwsza

Forty: Part One 44m
7,2 88
ocen
7,2 10 1 88
Tacy jesteśmy
powrót do forum s5e1

5sezon to jedna wielka propaganda aż nie da się tego oglądać, covid i BLM protesty w USA no masakra jakby nam tego było mało to jeszcze w serialu nam to wciskają oby dalej w odcinkach było lepiej bez tej polityki...

Richie.25

Dlatego kolejny serial porzucony... Wszedzie karmią koronką, bleee....

Richie.25

Gdzie Kolego to oglądasz?

mr_oyama

jeśli mówisz po angielsku to 123movies

mr_oyama

filman.cc

Richie.25

Zgadzam się, lewacka propaganda, zawiodłam sie. Oglądam dalej bo generalnie serial jest bardzo dobry, ale to żenujące, ze twórcy nie powstrzymali swoich emocji i nie pozbawili serialu politycznego wydźwięku. Mnóstwo autorów zapomina niestety, ze ich tworczosc oglądają nie tylko osoby z podobnymi opiniami. A na samej grupie sobie podobnych to trochę mało, żeby na niej polegać.

ocenił(a) serial na 8
schantelle

Ile odcinków obejrzeliście? Ja nie mogłam przebrnąć przez 2. zastanawiam się, czy przecierpieć i brnąć dalej w nadziei, że będzie lepiej, czy lepiej dać sobie spokój?

Kashmir998

Od 4-tego odcinka jest lepiej, pierwsze trzy niestety trzeba zmęczyć, też mnie tsunami żenady zalewało co parę minut.

Kashmir998

potem jest trochę lepiej po tym uderzeniu covidem

ocenił(a) serial na 6
Richie.25

Jak dla mnie z kazdym odcinkiem co raz gorzej... a szkoda bo wczesniejsze sezony byly ciekawe

Richie.25

Właśnie zaczęłam piąty sezon, a konkretnie skończyłam 3 odcinek. Jestem zawiedziona na całego. Jak wcześniej serial wywoływał we mnie emocje, które napawały zaduma albo chęcią do zmiany czegoś, to teraz aż chce się rzygać jak można mocno wcisnąć politykę do serialu. Na maksa wszystko co teraz się dzieje, jest tam... Jeszcze zapomnieliście dodać - matka surogatka, która MA JUZ SWOJE DZIECKO.
No nic, jestem okropnie zawiedziona. Myślałam, że to serial, który właśnie ucieka od tego całego chłamu i pokazuje po prostu życie. Przeciętne życie człowieka...

I pytanie - oglądać czy nie warto? Już i tak te trzy odcinki zburzyły mi wszystkie wcześniejsze sezony :(

niewidzialambondow

ja skończyłem na 11 na razie bo za cholerę nie ma nigdzie napisów do końca 5sezonu a 6 już się zaczął w USA na szczęście ostatni

Richie.25

Ja oglądam na prime jakby co

Richie.25

Oglądam właśnie 1 odcinek. Wspaniała kronika paranoi i propagandy. Koszmar od pierwszej minuty. Cieszę się, że weszłam na forum i okazuje się, że nie tylko ja to widzę

ocenił(a) serial na 10
Richie.25

Żenujący komentarz i żenujący ludzie , którzy piszą takie brednie . Lecz świadczą one jedynie o was i o tym jacy w głębi jesteście . Macie wąskie horyzonty , duże braki na polu empatii , inteligencji także brakuje . Dla takich jak wy , są seriale typu "Klan " czy "M jak miłość " i podobne dzieła z TVP .

To_ja_Teresa

Popieram.
Ten sezon to dobra kronika pandemii, pokazuje też świetnie i NORMALNIE surogację.

To_ja_Teresa

Mówisz o inteligencji a Tobie brakuje podstaw gramatyki. W pełni zgadzam się z wypowiedziami poprzedników. Ten serial został zepsuty od 1 odcinka 5 sezonu przez wątki c19 i blm, które zostały tu wplecione na siłę.

Filrat

Dokładnie tak, już od pierwszych minut aż mnie skręcało od żenady jak zaczęli z koronką. Poprawili BLM i musiałem wyłączyć, żeby to rozchodzić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones