Tacy jesteśmy
powrót do forum 3 sezonu

sezon 3

ocenił(a) serial na 10

jak wrazenia w 3 sezonie ?? co myslicie o bracie Jack'a ? gdzie sie ukrywa i jak sfingowal wlasna smierc? czy Jack mu w tym pomogl ? i czy tylko ja mam zle przeczucia odnosnie Randalla i jego malzenstwa?

pozdrawiam

mama_estki

Mam mieszane uczucia co do brata Jack'a. Z jednej strony wydaje mi się, że Rebecca wiedziała o tym, że jego brat żyje i nie powiedziała o tym Jack'owi (bodajże w ostatnim mówiła córce Randalla o tym, że miała za dużo sekretów w swoim życiu). Z drugiej strony myślę, że Jack mógł pomóc Nickowi wydostać się z Wietnamu pozorując śmierć/zaginięcie.
Jeżeli chodzi o małżeństwo Randalla i Beth to tak samo totalnie nie wiem, co może się tutaj stać. Być może okaże się to zwykły kryzys w ich związku, a może jest to początek końca... Gorsze przeczucia mam co do Kate i Toby'ego - uważam, że Kate nie donosi szczęśliwie ciąży :/.
Ten serial nie raz mnie zaskakiwał, dlatego z niecierpliwością czekam na kontynuację tego sezonu! Szkoda, że musimy czekać ponad miesiąc :/.

ocenił(a) serial na 10
Goniaaa19

dokladnie miesiac czekania to stanowczo za dlugo :)

Rebecca miala na serio WIELE tajemnic :( co do Kate to ja mysle ze donosi ciaze ale rozstanie sie z Tobym :( ale to tylko jakies moje przeczucia. Strasznie ciekawi mnie rozdzial o Wietnamie i czy w zyciu Jack'a ta kobieta zajmuje jakies miejsce? czy to byl tylko przypadek to zdjecie ?? :) oby zrobili sezon 4 i 5 bo mam niedosyt :D heh

ocenił(a) serial na 10
Goniaaa19

Wiecie może co z odcinkiem 10 i 11 trzeciego sezonu ? Na filmwebie jest że 4.12.2018 i 11.12.2018 powinny być, a ja nigdzie nie mogę znaleźć. I czy sezon skończy się na jedenastu odcinkach, a nie jak poprzednie na 18?

ana1216

Była przerwa świąteczna i odcinki wracają dopiero we wtorek 15.01.

ocenił(a) serial na 10
mama_estki

Póki co historia z bratem Jacka mi nie pasuje. Gdyby tamten sfingował swoją śmierć, to jego osoba znalazłaby się na liście poległych.
Jedną logiczną opcją jest zatem to, że Nicholas nie zginął, ale Jack z jakiegoś powodu wrócił do kraju i kłamał na ten temat. Mówię "logiczną", ale zupełnie mi to do Jacka nie pasuje.

Futbolowa

We wczorajszym odcinku wszystko się wyjaśniło. Przyznam szczerze, że tego się nie spodziewałam, ale nie będę pisać tutaj spoilerów :D. Powiem tylko, że według mnie to był bardzo dobry odcinek!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones