PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=633726}

Tajemnice Laketop

Top of the Lake
7,1 14 696
ocen
7,1 10 1 14696
7,7 7
ocen krytyków
Tajemnice Laketop
powrót do forum serialu Tajemnice Laketop

To jakiś fenomen, dziewczyna znów (po Mad Menie i Opowieści Podręcznej) nie może się opędzić od facetów, co przy jej przeciętnej urodzie jest naprawdę mało wiarygodne i może denerwować widza.

john_im_only_dancing

Ja bym to nawet dosadniej nazwała, niestety niecenzuralnie. Krzywe nogi, wykrzywiona twarz i popaprana psychika. Faceci powinni ją omijać szerokim łukiem, a lepią się do niej jak pszczoły do miodu. Nie kupuję tego.

mpatti11

Amerykanie mają inny gust niż Polacy. Może nie jest klasyczną pięknością, ale ma coś w sobie. Podobnie jak Julia Roberts, dla mnie jest ona zupełnie nieatrakcyjna. A te komentarze powyżej są naprawdę poniżej poziomu. Nie jej wina, że taka się urodziła. Wyzywanie i pogarda są naprawdę nie na miejscu.

mpatti11

Nie musisz tego kupować , takie są fakty , babka ma to ,,coś ". A krzywe to są twoje epitety pod jej adresem .

john_im_only_dancing

Przeciętna uroda??? Bardzo poniżej przeciętnej raczej :/

frankie_jadczyk

Są takie kobiety ,które mają to coś i nikt nie umie tego nazwać.

frankie_jadczyk

Nazywajmy rzeczy po imieniu: szpetna dziołcha.

ocenił(a) serial na 6
john_im_only_dancing

Tragiczna jest. Przez tą nadzwyczajną piękność zaniżyłem ocenę serialu :). No i oczywiście Pierwszy sezon znacznie ciekawszy z prezesem Mattem bossem narkotykowym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones