PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10011930}

Ted

7,0 1 247
ocen
7,0 10 1 1247
Ted
powrót do forum serialu Ted

Jestem po piątym odcinku i jestem w wuj zaskoczony. Pokazali, że kobieta może być troskliwą matką i żoną, mimo że miała w młodszych latach aspiracje, do robienia kariery w szkolnictwie. W tym odcinku dostaje szansę, żeby uczyć, daje radę świetnie, a i tak woli zostać w domu i zająć się rodziną, bo to daje jej największą przyjemność i w tym czuje się najlepsza i spełniona. W dzisiejszych debilnych czasach zaskakujący powiew normalności.

Mordechaj_Sauerland

Gdzie obejrzałeś cały serial po polsku, ja znalazłem tylko jeden odcinek z jakimś lektorem amatorem ale spoko tłumaczył.

Porter27

Oglądałem po angielsku.

Porter27

skyshowtime to gówno pokazuje

ocenił(a) serial na 5
Mordechaj_Sauerland

Zgadzam się, choć myslałęm, że to wyważony serial i BOOM, homofob (autko) okazuje się gejem, biały dorosły facet to prostak, cham i homofob - "przegrywa" z "otwartymi umysłami", młoda piękna (aż dziw że biała) to osoba o PŁYWAJĄCYCH preferencjach, ojojojoj TED z wersji długometrażowej by się wku........

Herdzik

No niestety Seth Macfarlane płynie z prądem w swej twórczości z ostatnich lat - więc mamy lgbt, dominujący feminizm itd, ale mimo to czasem przemyca też coś pozytywnego - czy świadomie - ciężko powiedzieć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones