PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=206588}

Teknoman

Uchū no Kishi Tekkaman Blade
7,9 1 638
ocen
7,9 10 1 1638
Teknoman
powrót do forum serialu Teknoman

Moim zdaniem to jest jeden z najlepszych jakie w życiu widziałem! W wszystko jest niemal idealne! Tylko kreska pozastawia coś do rzeczenia... Ale to nie jest jakiś głupi "GitS: SAC" gdzie kreska była bardzo dobra, ale z fabułą było bardzo cieńko...

8/10

ocenił(a) serial na 10
Nike

Zgadzam się z Tobą, ale trzeba wziąść pod uwagę co do kreski że ta bajka ma 14 lat a z tego okresu powstało wiele anime z dobrą fabuła i słabą kreska. Najwidoczniej technika komputerowa do tego typu filmow nie była jeszcze taka dobra jak obecnie. Nowesze serie Teknomana mają już lepszą kreskę i bardziej wyostrzone kolory. Ale ogólnie te anime jest super i w pełni zasługuje na 10. Niestety widziałam tylko polską wersję i moze ktoś mi powie co wycieto takiego znczącego z oryginalnego Teknomana??

alex_60

IMO największym grzechem polskiej wersji jest właśnie Polski dubbing, przez niego to wspaniałem anime ogląda się jak bajke - całkowicie psuję klimat.

ocenił(a) serial na 9
Nighty89

Wiele dubbingów psuje klimat seriali. Szczególnym przykładem jest tu Naruto, gdzie w polskej wersji jest to bajka dla dzieci :/

ocenił(a) serial na 9
Leszczu_zmienli_nick_jeb

Ogląda się jak bajkę, a to dobre. Dla Twojej wiadomosci to jedynie dobrze zdubbingowane anime na zlecenie Fox Kids(zdubbingowali je zaraz na początku istnienia). Dubbing jest tutaj bardzo dobry i zdecydowanie nie oglada się tego jako bajki.

ocenił(a) serial na 10
Replo

jeżeli chodzi o Teknomana, to powiem tyle. Dla mnie jest to najlepsze anime na świecie. Obejrzałem już 13 razy i za każdym kolejnym ogląda mi się wielką przyjemnością. Nie ma dla mnie wad, widzę same zalety:
-fabuła,
-bohaterowie,
-Teknomani, (całokształt)
-forma blastor,
-muzyka,
-niespotykane zwroty akcji,
-kreska,
-Teknoman jest czymś więcej niż tylko anime o walce, są w nim ukazane różne wartości, a także skłania do pewnych przemyśleń,
-w polskiej wersji dobry dubbing,
-na początku anime jest bardzo tajemnicze,
-walki, każda jest inna,
-ataki specjalne i Teknogrom,
-przepiękne openingi i endingi,
-nie jest za krótkie,
Teknomana po prostu trzeba obejrzeć, grzechem jest nie znać. Polecam. 10/10

ocenił(a) serial na 8
Replo

No właśnie. Teknoman jako jedno z niewielu anime ma naprawdę dobry polski dub. Wystarczy przelecieć po całej reszcie a w szczególności yugioh. Na moje oko Teknoman jako jeden z nielicznych nie jest pokaleczony przez polskie głosy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones