PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=206588}

Teknoman

Uchū no Kishi Tekkaman Blade
7,9 1 638
ocen
7,9 10 1 1638
Teknoman
powrót do forum serialu Teknoman

Potwierdzam jedna z najlepiej przeze mnie wspominanych bajek z lat dzieciństwa :)Ja np mam 3 wersje Teknomana polska z dubbingiem ang i japońską Pisać jak coś

Simba_17

Simba skontaktuj sie ze mna na robert1987s@gmail.com
pozdrawiam

mlodziak87

Simba_17 a w jakiej jakości masz polska wersje z dubbingiem?? tvrip?? bo ja tez to mam w super jakości dvd-r i chciałem wiedzieć,czy masz tą sama wersje,

maciek27

maciek27 proszę o kontakt w sprawie serialu na mail kalitek_pl@tlen.pl

maciek27

Hej, maciek27 proszę o kontakt odnośnie tego serialu mój mail: star46@wp.pl

maciek27

Witaj maciek27, od dawna szukam tego serialu po polsku. Tu jest mój mail : najstarszy3d@wp.pl. Proszę o kontakt, bardzo mi na tym zależy. Pozdro.

Simba_17

Hej Simba_17 skontaktuj się ze mną mail: star46@wp.pl

ocenił(a) serial na 10
Simba_17

Hej Simba_17 proszę o pilny kontakt w sprawie Teknomana z polskim dubbingiem mój mail shakashi21@gmail.com z góry dziękuje i proszę o szybki kontakt

ocenił(a) serial na 10
Simba_17

Hey, proszę o kontakt , chętnie bym zobaczył ponownie jedną z najlepszych bajek jaka obejrzałem w życiu :) mail meeg900@gazeta.pl

Simba_17

Witam... Zapuszczam się w najgłębsze zakamarki internetu w poszukiwaniu tego genialnego i kojarzącego Mi się z młodością anime w wersji z Polskim dubbingiem... Niestety poszukiwania puki co są bez owocne... Jeżeli ktoś z was zacni użytkownicy posiada to anime w takowej wersji to prosił bym o kontakt: GG: 18968377... Z góry dziękuję i pozdrawiam!!!

ocenił(a) serial na 10
Simba_17

Witam, czy mógłbym prosić kolegów Simba_17 i maciek27 o kontakt w sprawie wersji z polskim dubbingiem. Przeszukałem polską sieć i jedyne co znalazłem to kilka odcinków na chomiku. Pozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 10
Kid88

kid88@interia.pl
GG: 2127979

Kid88

lukaszw20@wp.pl

Błagam niech ktoś kto ma teknomana w pl odezwie sie do mnie:)
pozdrawiam i z góry dziekuje.

ocenił(a) serial na 10
morderdein

Taką wiadomość dostałem kilka dni temu na gadu :D <hahaha> :
"tmmi to tata kupil keidys ,bo znalgoscia ktory pracowal w teelwizji wiec nie bede tluamczyl jak,ale tata placic 40.000zl za to wiec tanio nie odda

bo totata decysuje nie ja

spytam to odpisze panu,ok?

boskoro tata wklozyl 40.000zl to logiczne ze nie odda tanio

a komu tak bardzo zalezy na dubbingu pl??"

40000zł za całą anime? Czego to ludzie nie wymyślą byle tylko naciągnąć innych :)
Takie coś to mi się tylko z pobieraczkiem kojarzy :)
Chyba, że autorowi wiadomości chodziło o kwotę 40 zł 000 gr :D

Kid88

Mi ta sama osoba pisała, ta sama historia i koleś chciał bodajże 40zł za to ze mi nagra i wysle bo ma od taty z telewizji jako jedyny w europie polska wersje z dubbingiem:)

ocenił(a) serial na 10
Kid88

Witam , jeśli posiadasz serial z polskim dub , to błagam odezwij się na dawid.olszanski@wp.pl
z góry dziękuje. mogę nawet zapłacić 2 x 40 zł 000 gr :) za kopię tego anime z polskim dub.

ocenił(a) serial na 10
Simba_17

o widzę że nie tylko ja się ze szukałem tego anime ;) Z napisami i inne wersje może jakoś znaleźć ale z dubbingiem jest chyba nie mozliwe, więc drodzy użytkownicy Simba_17 i maciek27 jeśli możecie odezwijcie się do mnie na maila. Chyba że któryś z zacnych tu waćpanów posiada owe anime więc także proszę o kontakt w tej sprawie. Będę bardzo wdzięczny ( albo nich ktoś powie jak możne nabyć)

Piszcie na rader123@wp.pl

xxMajorxx

Nigdzie nie ma tego serialu po polsku:( A użytkownicy Simba_17 i maciek27 ze mną nie chcieli rozmawiać:(

Simba_17

skontaktuj się na e-mail skubiak96@wp.pl

Simba_17

Czy ktokolwiek dostał/kupił polską wersję od Simby i może potwierdzić, że naprawdę ją ma? ...bo jest to tak nieprawdopodobne, że pachnie trollingiem. :)

Maurer

Nie dostałam od Simby żadnej wiadomości:( czy ktoś mam jakieś wiadomości gdzie można dostać polską wersję?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones