PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=570521}
6,7 18 182
oceny
6,7 10 1 18182
5,0 3
oceny krytyków
Terra Nova
powrót do forum serialu Terra Nova

..... SEZONÓW ??????????? Toć ten serial to po prostu " Hit " !!!!!! No ale cóż,szkoda :(

ocenił(a) serial na 9
szaki3

Bardzo przykro że tego nie kontynuowali, cały czas mam nadzieje że może kiedyś. Serial świetny.

ocenił(a) serial na 9
szaki3

Wielka szkoda że tylko 1 sezon no ale cóż, zdanie większości = serial słaby. Za duże koszty, zbyt duże oczekiwania a wyszło jak wyszło, chociaż mimo wszystko mi się bardzo podobał. Przede wszyskim nigdy czegoś takiego nie bylo to już plus, pomysł bardzo dobry, fabuła troche banalna, ale cóż mozna wymyśleć jak serial dotyczy 100 osób? ideą było przetrwanie gatunku, więc serial opart na walce z dinozaurami nie miałby racji bytu. Myslę że zabrakło dodatkowo pomysłów i tyle. Mogliby dać sezon drugi gdzie tracą osadę i walą o przeżycie skazani dalej na siebie. bo serialu szkoda, ładna przyroda, dinozaury życie w prehistoii kiedy to powietrze miało inną gęstość ;)

ocenił(a) serial na 9
venom24h

Z wielką chęcią oglądnąłbym drugi sezon w którym ludzie tracą osadę i walczą o przetrwanie :>

ocenił(a) serial na 10
fanmanek456

Na końcu i tak by zginęli jak dinozaury, więc jaki jest sens tej całej idey?

Adrios4795

jeśli obejrzałbyś dokładnie pierwszy odcinek, to byś dowiedział się że są w innym strumieniu czasowym. Jest to wytłumaczony przy pomniku z sondą.

Więc nie wiadomo czy by zginęli.

ocenił(a) serial na 7
raju69

jest moze jakis serial w podobnej stylistyce, czyli jakies dinusie i ten teges xD :P

ocenił(a) serial na 8
Adrios4795

A dlaczego mają ginąć? A może okazało by się, że to oni założyli Atlantydę, i rozwinęli się bardzo mocno, a później zginęli, ale niedobitki stworzyły naszą cywilizację?

venom24h

"nigdy czegoś takiego nie bylo (...) fabuła troche banalna" ee tam ci 404 nie wywaliło jak to pisałeś? :)

venom24h

masz wiele racji ale nie będę z toba dyskutował gdyz pisałes to zapewne ze 100 lat temu :)

ocenił(a) serial na 9
kris_18

Ale jeszcze żyje na tym padole ;)

szaki3

Też tęsknie :) Taki lekki serial. Miło się oglądało.

ocenił(a) serial na 4
szaki3

Po pierwszym odcinku mam mieszane uczucia. Pomysł 9, Scenariusz 3, Efekty 3, Obsada 5. Całokształt niech będzie to 6 ale do Parku Jurajskiego się nie umywa.

Usłyszałem Steven Spielberg i dinozaury, mówię to musi być super, ale on nie brał chyba udziału w tworzeniu tego "dzieła". Scenariusze są tak płytkie że z pewnością by ich nie zaakceptował. Dające się przewidzieć historie i tak dalej. Troszkę płytki i słabo jeśli chodzi o efekty, nawet nie ma na czym oka zawiesić, chociaż jako całość chyba obejrzę do końca. Jestem po pierwszym odcinku.

ocenił(a) serial na 7
killerek132

A od kiedy miał się do Parku Jurajskiego umywać XD Chyba przez takie oczekiwania nie ma sezonu 2. Oglądałem go w 2012 roku.

"Usłyszałem Steven Spielberg i dinozaury,"..."Scenariusze są tak płytkie że z pewnością by ich nie zaakceptował." A jednak to zrobił, z tego co pamiętam tak źle nie było.

"słabo jeśli chodzi o efekty, nawet nie ma na czym oka zawiesić," To był niepewny serial z 2011 roku XD SERIAL Z 2011 !NIEPEWNY! Może ponarzekajmy że dinozaury tam nie wyglądają jak smoki w grze o tron xd?

Jak już jesteśmy przy dinozaurach, przecież nie o nie chodziło w tym filmie, one były dodatkiem z racji tego że film toczył się w takim a nie innym okresie czasowym?!

ocenił(a) serial na 6
WTTW_FILM

Może i nie były głównym punktem, ale jednak w wielu odcinkach miały duże znaczenie i wokół nich kręciły się niektóre odcinki. Czy z tego powodu nie warto było zrobić ich lepiej?!

ocenił(a) serial na 7
Artanis

Dalej wróć do: serial z 2011 a one były dodatkiem, z tego co pamiętam nie pojawiały się tak często a jeśli w jakimś odcinku pojawiały się dłużej to robiły bardziej za zapychacze. Napisze po raz kolejny, może wejdzie do głowy, produkcja jest Serialem z 2011 roku, robionym dla FOX (Fox do cholerny) powiedz czego oczekiwałbyś od CGI w takim produkcie kiedy w 2019 sporo nowych produkcji serialowych o większym budżecie miały z tym problemy.

ocenił(a) serial na 6
WTTW_FILM

Jestem na świeżo po obejrzeniu serialu (wczoraj skończyłem) i były odcinki, w których miały spory udział.
Rozumiem, że koszty CGI mogły być za duże jak na ten projekt, ale piszesz tak, jakby tych dinków tam w ogóle nie było, nie odgrywały żadnej roli - a przecież były, miały swoje role i dla wielu stanowiły fajną atrakcję.

killerek132

może inaczej .w dzisiejszych czasach filmowych dinozaurów ta Terranova juz zbyt mocno trąci myszka .chyba o to tu poszło , że nie nakrecili następnych sezonów, choc szkoda zbudowanych zapewne ogromnym nakładem kosztów inscenizacji do tego serialu. Kris

szaki3

Ano mi też szkoda, serial jakiś super wybitny nie jest, ale całkiem przyjemnie się oglądało.

ocenił(a) serial na 8
szaki3

No niestety szkoda, teraz już nawet nie pamiętam o czym ten serial był (nie licząc podstawowego szkicu), ale pamiętam że był bardzo fajnym, ciekawe że tylko 1 sezon a tyle jest marnych shit-seriali co po kilka mają :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones