PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=769361}

Terror

The Terror
7,4 14 712
ocen
7,4 10 1 14712
7,5 8
ocen krytyków
Terror
powrót do forum serialu Terror

Jestem właśnie po obejrzeniu pierwszego odcinka w AMC. I to, co ta telewizja zrobiła Terrorowi, to - w moim odczuciu - potężna krzywda!
Akcja serialu rozwija się póki co niespiesznie. Ale to nie ona stanowić ma główny atut. Największą wartością serii jest mroczny i mroźny klimat, budowany zdjęciami, światłem, muzyką... Widz poczuje całą grozę sytuacji, gdy w pełni zagłębi się w pokazywaną historię, gdy poczuje się jej częścią.
Tymczasem co zrobili "mistrzowie" z AMC? Poszatkowali odcinek reklamami - i to do tego stopnia, że bloki reklamowe zdają się być dłuższe, niż rozdzielające je części filmu! Koszmar - mam wrażenie, że plansza reklamowa pojawiała się co 10 minut!!!
Czy naprawdę nikt, NIKT wśród decydentów AMC nie ma ani odrobiny oleju w głowie? Póki co ciężko i uczciwie pracują nad tym, żeby widzowie - jeśli chcą obejrzeć ten serial - poszukiwali alternatywnych źródeł dostępu do niego. Czy o to chodzi?
Tak czy inaczej Terror ma ogromny potencjał, ale ja, jako widz, czuję niesmak i niechęć. Nie do serialu, ale do emitującego go kanału.
PS. Tak, słowo "kanał" jest jak najbardziej zamierzone.

ocenił(a) serial na 6
candlekeep

Popieram Cię kolego.
Obejrzałem wczoraj pierwszy odcinek. Specjalnie czekałem na premierę w TV i nie pozyskiwałem z nielegalnych źródeł.
AMC po1ebało z tymi reklamami! Trzy bloki reklamowe na jeden odcinek!
Chciałem oglądać co tydzień w telewizji, ale tak się nie da. Rozumiem, że reklamy to pieniążki, ale czy nie można zrobić jednej długiej przerwy, dajmy na to w połowie? Aż mi się przypomniał Polsat, który wykasowałem dawno temu z listy kanałów. Tam też lubili przerywać reklamy filmem. Trzeba, operując nomenklaturą z serialu, pożeglować po zatoce torrentów.

ocenił(a) serial na 8
icenumerocinq

Nie ma potrzeby na torrentach, bo przecież odcinki są już dostępne na żądanie.

ocenił(a) serial na 6
KarinaR

Mogłabyś zdradzić gdzie?
Dobra już doczytałem poniżej.

icenumerocinq

Ja wykasowałem wszystkie kanały i nie mam listy kanałów.

ocenił(a) serial na 6
Leszy2

To jesteś na wyższym poziomie wtajemniczenia. Dążę do tego poziomu, ale póki co pewne kanały jeszcze się u mnie ostały.

ocenił(a) serial na 8
candlekeep

Od drugiego odcinka ma być mniej przerw.

ocenił(a) serial na 9
candlekeep

@ice_4
No właśnie odniosłem wrażenie, że było gorzej, niż kiedyś w Polsacie. Nie dano żadnych szans, żeby widz poczuł atmosferę filmu, wszedł w jego klimat.

@panna_iII
No, wiadomość piękna, pytanie tylko, na ile prawdziwa...

candlekeep

Sam miałem taki wątek założyć.
Poczekam, aż pojawi się na netflixie, bo w takiej formie ucieka cały nastrój misternie budowany przez twórców. A to nie komiksowe kino Marvela, gdzie można przerwać w dowolnym momencie i film nic nie traci.

ocenił(a) serial na 8
nowaczek1

Wszystkie odcinki tuż po premierze na kanale będą pojawiały się na playnow.pl. Dziś już jest pierwszy odcinek, kolejne będą się pojawiać również.

candlekeep

Najlepiej nagrać odcinek na dekoder i potem z odtworzenia te reklamy przewinąć .

ocenił(a) serial na 8
candlekeep

Wszystkie odcinki będzie można też zobaczyć bez reklam tuż po emisji na kanale
http://pl.amc.com/blog/gdzie-ogladac-terror-vod-tv

ocenił(a) serial na 9
KarinaR

Przynajmniej tyle :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones