PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=769361}

Terror

The Terror
7,4 14 717
ocen
7,4 10 1 14717
7,5 8
ocen krytyków
Terror
powrót do forum serialu Terror

Tak mniej więcej do połowy odc mnie rozczarowywał. Nic zaskakującego w relacji Crozier- Franklin, nic zaskakującego w wątku Inuitki. No i gejowska telenowela.

Nie przeszkadzały mi wątki homo ani w 'Grze o tron' ani w 'American gods', ale tu mi przeszkadzają. W ogóle jakiekolwiek wątki erotyczne w tym zimnym piekle brzmią mi fałszywie. Jakby tam była heteroerotyka też bym się czepiał.

Ale w połowie odc serial przywala takim twistem, że muszę to potraktować poważniej. Motyw ataku na namiot zaskakuje zupełnie. Dalsza brutalność w związku ze śmiercią Kapitana Johna też robi wrażenie.

A wydawało się, że to będzie drugi główny bohater... Casus 'Gry o tron'. Wciąż nie wiem, czy mam się zachwycać ciekawym twistem, czy martwić rezygnacją z fajnego bohatera. Hinds miałby jeszcze wiele do zagrania!

Co robi Hickey (ten odtrącony gej) w ostatniej scenie? Bo tego za bardzo nie zrozumiałem.

Jared Harris ponownie wspaniały!

Co dalej? Wyprawa ratunkowa? Czekam.. a to jeszcze tyle dni czekania.

ocenił(a) serial na 7
michal.2907

Odcinek 4 i 5 wyciekły wczoraj do internetu. Piąty jest świetny!
Franklin musiał umrzeć (tak było np. w książce oraz w historii wyprawy). Ludzie stracili jednoczącego ich przywódcę, teraz pojawi się konflikt między 2, a 3 w linii dowodzenia.
Hickey narobił do łóżka swego kochanka.

ocenił(a) serial na 9
Martin von Carstein

O odc słyszałem, ale i tak dzięki za info.
Jednak trochę szkoda ciekawego bohatera i ciekawej relacji między dowódcami
Aaaa. O tym nie pomyślałem :)

ocenił(a) serial na 7
michal.2907

wątek gejów jest też w książce, i gwarantuje ci, że to będzie najmniejsze przewinienie Hickeya w tym serialu ;) Gość jest potworem w ludzkiej skórze.

Polindak

Serio? Czy to nie on wskoczył do dołu, żeby zakryć trumnę młodego marynarza ponieważ uważał, że nie godzi się go tak zostawiać? Być może pomyliłam go z kimś innym - w sumie wszyscy byli tak okutani, że wyglądali jak toboły - ale wskazywało by to jednak na jakiś rodzaj empatii.

ocenił(a) serial na 8
Arya_2

Nie poznasz odpowiedzi na to pytanie zbyt szybko :) Dopiero z perspektywy całości będzie się dało oceniać. Najciekawsza postać w książce i w serialu.

ocenił(a) serial na 7
panna_ill

akurat, że najciekawsza to się nie zgodzę. Zdecydowanie najbardziej lubiłem Fitzjamesa i Croziera, Hickey był arcyzłym i robił to świetnie, ale nie ciekawiły mnie jego motywy jednak (które w książce nie są podane, raczej uznano go jako chorego).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones