PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=769361}

Terror

The Terror
7,4 14 717
ocen
7,4 10 1 14717
7,5 8
ocen krytyków
Terror
powrót do forum serialu Terror

o serialu głucho

ocenił(a) serial na 5

Podobno odstąpiono od produkcji The terror. Liczę, że to tylko plotka ;-(

ocenił(a) serial na 10
karakrytyka

Skąd ta plotka?

ocenił(a) serial na 5
kubisz77

Parę tygodni temu czytałem taką insynuację na jednym z blogów poświęconym filmom. Niestety, nie za bardzo mam czas, żeby to odszukać ponownie. Pamiętam tylko, że bardzo mnie zmartwiła ta informacja, bo czekam na ten serial.

ocenił(a) serial na 10
karakrytyka

No to byłoby fatalnie... Nie znalazłem żadnych informacji choćby sugerujących przerwanie produkcji, przeszukując obrazy znalazłem za to nowe zdjęcie promocyjne (z trzema głównymi postaciami):
http://images.amcnetworks.com/amc.com/wp-content/uploads/2017/11/the-terror-fran cis-harris-john-hinds-800x600.jpg.
Ale z kolei tak, na stronie telewizji AMC, wygląda podstrona serialu, z której niby to zdjęcie pochodzi: http://www.amc.com/shows/the-terror - "404, page nt found". Trzeba poczekać na konkrety, mam nadzieję, że się wkrótce pojawią.

ocenił(a) serial na 5
kubisz77

Nie chcę zapeszać, ale ciągle prześladuje mnie myśl. że nad tym serialem ciąży jakieś fatum. Już zdaje się ze dwa razy szumnie zapowiadana premiera została przesunięta. Były tez chyba jakieś inne kłopoty z wykonawcami. Ostatni termin premiery, o którym czytałem to chyba I kwartał 2018. Mam jed nak dziwne przeczucie, że także ten nie zostanie dotrzymany... :-(

ocenił(a) serial na 8
karakrytyka

Serial rusza 5 kwietnia na polskim AMC, a niecałe dwa tygodnie wczesniej w USA

ocenił(a) serial na 5
panna_ill

Nareszcie jakiś powiew optymizmu. Dzięki!

ocenił(a) serial na 8
karakrytyka

Premiera 5 kwietnia 2018

ocenił(a) serial na 5
killstar

Dzięki za info i pozdrawiam :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones