The Boys (2019)
The Boys: Sezon 3 The Boys sezon 3, odcinek 6
odcinek The Boys (2019)

Bohaterogazm

Herogasm 1h
8,7 1 379
ocen
8,7 10 1 1379
The Boys
powrót do forum s3e6

Ale jatka

ocenił(a) serial na 7

Aż muszę to napisać, chyba najbardziej satysfakcjonujący odcinek póki co, ostatni raz tak się bawiłem świetnie jak Stormfront dostała manto. 3 sezony czekaliśmy aż ktoś w końcu strzeli Homelanderowi w pysk i się doczekaliśmy. Ciekawe też co z A-Trainem ? Jakieś pomysły? ;D

ocenił(a) serial na 9
Chess4

Menda przeżyła na pewno

Douger

w którymś odcinku było powiedziane że ma 50% szans na przeżycie, ale wątpię że po tym zawale go nie uśmiercili

Akira_666

a, i wg wiki zmarł: https://the-boys.fandom.com/wiki/A-Train

ocenił(a) serial na 9
Akira_666

"A-Train suffers a stroke and collapses in the middle of the road, experiencing rapid heart failure. His current status remains unknown."

Ty to przetłumaczyłeś jako: "a, i wg wiki zmarł"?

Co?

Douger

Chyba pękło mu serce.

Chess4

Nie czytałem komiksu ale jak dla mnie wykaraska się z tego. Szkoda uśmiercać tak "pozytywnego" bohatera ;)

wyjadacz_parkietuf

Ten serial już od dawna ma niewiele wspólnego z komiksem, wręcz nic oprócz imion postaci, więc nawet czytając nie możesz czegoś tam przewidzieć.

Tymon_P_

Oki. Dzięki za info. Zostanę przy serialu ze sentymentu do "Banshee"

wyjadacz_parkietuf

Moim zdaniem miał dobre zakończenie swojego wątku: zrozumiał, że to co robił było złe, przeprosił za sytuację z 1 odcinka 1 sezonu no i zemścił się za sparaliżowanie brata. Ostatecznie też myślę, że z tego wyjdzie, ale to byłby dobry moment na jego śmierć.

skuter1998

moze to go odmieni? bo to taki instagramowy glupek ktory jest zly nie z samego zla ale z glupoty i checi bycia znanym i kochanym. moze sie ocknie i paraliż brata zadziala na niego jak katharsis???

skuter1998

Idealne zakończenie dla niego, zgadzam się, i
pora na nowego bohatera =]

ocenił(a) serial na 9
Chess4

Nie rozumiem fascynacji tym odcinkiem. Po tych zapowiedziach i opiniach "ekspertów" spodziewale się czegoś co żyje głowę i sprawi, że powrócą ciarki z poprzednich sezonów. Nic takiego nie było a tym bardziej nic wielce konwersyjnego nie było czego nie widzieliśmy w poprzednich odcinkach. Jednak pomijając wątek orgii sam odcinek ciekawy i mam nadzieje ze A train w koncu padnie

ocenił(a) serial na 9
sleety

Co zryje glowe* autokorekta

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones