The Crown
powrót do forum 5 sezonu

Dobór aktorow tragiczny. No moza za samą królową, choc aktorka niestety zaszufladkowana z powodu Harrego Pottera i to mam z tylu glowy ogladajac ja jako Elżbietę. Anna z wyglądu rowna wiekiem Malgorzacie. O Filipie i Karolu juz nie bede powtarzac za innymi. Szczerze mowiac tym razem twórcy przegrali na tym swoim nieustępliwym , dziwacznym chwycie co sezonowej wymiany aktorów. Częśc spokojnie mogla zostać. Zle się to oglada a szkoda.

ocenił(a) serial na 10
katboc

Wg mnie Diana została dobrana idealnie. Genialna rola. Odcinek ósmy, piątek sezonu to perełka.
Królowa również dobrana jest bardzo dobrze. Z resztą się zgadzam :)

davis2008

Masz rację. Diane tez dobrali nieźle. No i krolowa poza tym co napisalam wcześniej

ocenił(a) serial na 9
davis2008

Aktora grająca Diane jest za wysoka 1,9m, wygląda to troche dziwnie, Diana miala w rzeczywistosci 1,75m

ocenił(a) serial na 6
katboc

Problem tez jest taki, ze miedzy sezonem 4 a 5 mija chyba mniej niz rok (sezon 8 skonczyl sie na swieta 1990, a na poczatku sezonu jest rok 1991) a aktorzy wygladaja na conajmniej dekade starszych. Krolowa miala ''tylko'' jedno pasmo siwych wlosow, teraz jest siwa jak babcia, Karol nagle jest w wieku ojca sprzed roku, jednoczesnie Diana wyglada na swoje 30-pare lat. To samo dzialo sie miedzy sezonem 2 i 3.

Jaune93

Dokladnie. To samo sobie pomyslalam, dlatego zupelnie bezsensu bylo zmieniac obsade " dla zasady"

ocenił(a) serial na 6
katboc

Imelda Staunton akurat jest w wieku Elzbiety w tych czasach, jednak Olivia Colman jest jest dobre 10 lat mlodsza. Wiec to moze nie jest problem zmiany aktorki, a ''niedopasowanie'' poprzedniej wersji do obecnej. Wszystko wyglada tak jakby Elzbieta przez dobre 20 lat sie nie zmienila, a nagle pol roku pozniej ma 10 lat wiecej.

katboc

Ja też niestety patrząc na Elżbietę II widzę Umbridge z Harrego Pottera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones