The Crown
powrót do forum 6 sezonu

wymysły - moze dobrze wygladajace fabularnie ale nie majace nic wspolnego z rzeczywistoscią ...calosc wygląda jak film sponsorowany przez rodzinę królewską - zrzucając całą winę na alfajedów i promując całą rodzinę królewską jako przykładnych pogrążonych w żałobie teściów i męża, którzy żyli w doskonałych relacjach ze zmarłą.... patologiczna stronniczosc tego sezonu nie zna granic

ocenił(a) serial na 7
ddiiaarr

Jestem dopiero w trakcie 3 odcinka, a czuję się zniesmaczona, tym jak pokazany został Mohamed Al-Fayed i jego średnio rozgarnięty, według producentów, syn. Nie dotarłam jeszcze do odcinków powypadkowych, w których, jak czytam, okaże się, że rodzina królewska to panteon świętych pogrążonych w żałobie.
Poprzedni sezon już zaliczył zjazd jakościowy, ale połączenie dalszego spadku jakości z tak zafałszowanym przekazem jest wysoce rozczarowujący,.

ocenił(a) serial na 1
maagg

Zgadzam się w 100%

ocenił(a) serial na 6
ddiiaarr

Jeśli jest sponsorowany przez rodzinę królewską, to chyba kiepski PR. Miałam neutralny stosunek do Korony, ale po tym serialu zostałam antyrojalistką. Antypatyczne konserwy, zakochane w sobie, gardzące zwykłymi ludźmi. Serial nie pokazuje ich w dobrym świetle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones