PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=745545}
6,8 23 317
ocen
6,8 10 1 23317
5,3 3
oceny krytyków
The Defenders
powrót do forum serialu The Defenders

Po czterech solowych serialach przyszedł czas na długo wyczekiwaną kulminację. Zamysł "The Defenders" był prosty - mamy trójkę ciekawych bohaterów... i Iron Fista, którzy łączą siły i ramię w ramię stają przeciwko wspólnemu wrogowi. W zasadzie wszystko tutaj powinno się udać. Tylko że nie... Słaby scenariusz, kompletnie niewykorzystany potencjał "The Hand" i bezbarwna Sigourney Weaver, to tylko kilka z bolączek tego serialu. Na szczęście jednak kilka dość istotnych elementów w "The Defenders" się udało...

Cała recenzja: http://okiemfilmoholika.pl/filmy/the-defenders-recenzja-serialu-netflix/

użytkownik usunięty
zdziechu24

Co to ma byc? Bezczelna reklama gownianego portalu ?

ocenił(a) serial na 5
zdziechu24

,,mamy trójkę ciekawych bohaterów... i Iron Fista''
Poprawiam błąd:
,,mamy dwójkę ciekawych bohaterów... i Iron Fista z Luke Cage'm''

Asvers

Luke Cage na pewno nie dorównywał Mattowi i Jessice, jednak stawianie go w jednej linii z Iron Fistem to przesada. Luke jest dość nijaki, ale Iron Fist jest po prostu okropny.

ocenił(a) serial na 5
_Zero_

De facto po drugim sezonie Daredevila cała reszta seriali była średniakami. Ja osobiście bardziej ,,polubiłem'' (o ile da się to tak nazwać) Iron Fista niż Luke Cage'a. Co nie zmienia faktu że obaj są w cieniu Jessici i Daredevila.

Asvers

No niestety z tymi średniakami to masz rację, a i sam drugi sezon Daredevila miał swoje problemy. Ciekawe jak wyjdzie Punisher i dalsze sezony Marvelowskich seriali od Netflixa. Bo coraz mniej mnie one interesują.

ocenił(a) serial na 5
_Zero_

Napisałeś że drugi sezon Daredevila miał swoje problemy czyli według ciebie pierwszy sezon był lepszy?:D

ocenił(a) serial na 6
_Zero_

Cóż, półtora roku później można powiedzieć, że wyszedł świetny trzeci sezon Daredevila, niezły pierwszy sezon i zdecydowanie słabszy drugi Punishera, kiepski drugi sezon Jessiki Jones, fatalny drugi sezon Iron Fista i nijaki drugi sezon Luke'a Cage'a (czyli w sumie chyba i tak lepszy niż pierwszy).
Kurczę, jak to jest że Netflix zaczął czymś tak dobrym jak Daredevil, a potem z wyjątkiem pierwszego sezonu JJ wszystko było średnie albo słabe?

zdziechu24

,,mamy trójkę ciekawych bohaterów... i Iron Fista'' >>>

>>>Edit: Mamy Daredevila i trójkę.. yy cholera wie kogo xD

mam nadzieje ze Punisher będzie trzymał poziom Daredevila, bo Iron Fist, Luke Cage i Jessica Jones słabiutko.. nawet mi się nie chce oglądać Defenders przez to;)

zdziechu24

Osobiście uważam, że Iron Fist jest świetny a Jessica jest kiepska, Daredevil świetny i Luke bardzo bardzo dobry ale Jessica zdecydowanie najgorsza...

anex56

Już myślałem że tylko ja tak mam :)

ocenił(a) serial na 10
anex56

Uważam dokładnie tak samo jak ty :)

ocenił(a) serial na 8
anex56

Ja stacja jessice i Luke na jednym poziomie
1daredevil
2iron fiat
3luke i Jessica (chociaż Jessica ma dobrego przeciwnika... Killgrave miał potencjał coś jak joker z Batmana)

ocenił(a) serial na 8
lokospoko

Przepraszam pisałem na telefonie je##na autokorekta więc się nie plujcie jak cuś ;)

ocenił(a) serial na 7
zdziechu24

Najlepszym serialem jest niewątpliwie Daredevil, ale jesli chodzi o poszczególne postacie to Iron Fist zdecydowanie wygrywa

1. Iron Fist
2. Luke Cage
3. Daredevil
4. Jessica Jones

ocenił(a) serial na 5
zdziechu24

Raczej trzech ciekawych bohaterów i Luke Cage.

Ergath

Raczej jednego ciekawego bohatera i daredevila, iron fista i jess jones.

Ergath

Raczej zero ciekawych bohaterów... bo Punisher ma już swój serial. :P

zdziechu24

Iron Fist najfajniejszy ... szkoda że nie przypakował do roli ... ale serial jest najfajniejszy ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones