PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775665}
8,1 2 260
ocen
8,1 10 1 2260
The Defiant Ones
powrót do forum serialu The Defiant Ones

Na bogato!

ocenił(a) serial na 8

Kogo tu nie ma... Springsteen, Bono, Eminem, Snoop Dogg, Ice Cube, Trent Reznor, Tom Petty, Patti Smith i jeszcze inni. Ogląda się to fajnie, montaż (czy to obrazu, czy to dźwięku) jest super, ale trudno powiedzieć, że film ten jest obiektywnym dokumentem. Solidny kawałek ostatniego odcinka to reklama słuchawek Beats i Apple. Relacja Dre-Iovine jest bardziej opowiadana niż pokazywana, próżno tu szukać wielkich więzi między nimi. Trudno mieć też poczucie, że jest się dopuszczonym do jakichś wielkich tajemnic, wszystko jest ładnie wyreżyserowane. Mimo wszystko miło pooglądać trochę chaotycznej historii muzyki.

ocenił(a) serial na 10
Slayer

Co za brednie, "reklama słuchawek"... xd
Co miało być zareklamowane już dawno zostało, dla mnie sukces tej marki przestawiony w filmie daje do zrozumienia, że nie jest to tylko komercyjny bubel jak do tej pory uważałem.
Relacja Dre i Lovine? A co, powinni się pobrać? Dla mnie to nowość, że są tak blisko a jednocześnie daleko podejściem do różnych kultur muzyki.
To, jak jest to "wyreżyserowane" czy też nie, świadczy o ich naturalności połączonej z profesjonalnym montażem co jest wielkim atutem.

Osobiście uważam to za biografie muzyczną tych osób z dodatkiem dokumentu tych lat i jak najbardziej polecam.

ocenił(a) serial na 10
Detox_

Zgadzam się w 100%. Po za tym przyjaźń i szacunek między Dre a Jimmym po prostu czuć i jest to bardzo wyraźnie pokazane i trzeba nie tylko patrzeć ale też widzieć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones