PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=109256}
7,6 241
ocen
7,6 10 1 241
The Honeymooners
powrót do forum serialu The Honeymooners

nikt tu jeszcze nic nie napisał? na podstawie tego serialu powstały przecież "Miodowe lata".
przy okazji, badajcie:
http://www.youtube.com/watch?v=zCJThHi_zcE

Bronson

Brawa dla twórców tego serialu. ja już myślałam że to jakiś polak wymyślił a oni tylko pilnowali aby było słowo w słowo to samo. Niektóre odcinki rewelacja.

Malazaa

Nikt nic nie napisał bo Polacy w ogóle nie znają tego serialu a do tego większość uważa że ML to polski pomysł.

kacperpiotrkow2

TAK NIESTETY.....
prawie wszystkie seriale są na zagranicznej licencji:
"Miodowe lata", "13 posterunek", Fala zbrodni", "Niania" , "Mamuśki", Lokatorzy",, "Sąsiedzi", "DALEKO OD NOSZY", "OJCIEC MATEUSZ", "święta wojna" .......
DOCHÓD Z NICH IDZIE ZAGRANICE.

Jedyne o nam wyszło to "m jak miłość", Ruscy robią swój na naszej licencji, podobno Niemcy też się czają na kupno...

lukasz78902

13 posterunek, Daleko od noszy i Święta wojna są w stu procentach polskie. Mamuśki chyba też, ale nie jestem pewien.

matimat17

Daleko od noszy bardzo przypominają ,,Scrubs''.

lukasz78902

Jeszcze ,,Przepis na życie".

lukasz78902

a Kiepscy?

widziałem z 2 miesiace temu "zajawke" na podróbkę kiepskich w jakimś, chyba sąsiednim, kraju

MegaSzczota

Jest Ukraińska wersja Kiepskich. Jeszcze Rosjanie mają kręcić swoją wersje Rancza.

matimat17

A tak mam może dziwne pytanie. Kto był odpowiednikiem Kurskiego w the Honeymooners?

MegaSzczota

a Kiepscy to raczej wzorują się na Bundych tylko przez polski pryzmat.

Tokar2

kiedy serial opowiada o ponadprzeciętnej rodzinie, to od razu jest podejrzewany o zżynkę z Amerykanskich seriali
kiedy serial opowiada o podrzędnej rodzinie, to od razu jest oskarżany o wzorowanie się na Bundych

nie sądzę by było to takie proste, ale z całą pewnością wygodne.

MegaSzczota

Wątpię, żeby Polacy byli na tyle kreatywni, żeby stworzyć coś tak dobrego (przynajmniej do czasu) bez spojrzenia gdzieś indziej.
Więc nie kombinuj z tą wygodnością, boś sam żeś Polak i wiesz jak większość woli.

Chyba, że masz konkretne info to podaj źródło.

Tokar2

o tak, Polacy to pustogłowi debile, którzy potrafią tylko kraść cudze pomysły. Mam inne zdanie w tej kwestii, no ale skoro znasz większość polaków (25 milionów znajomych to statystyka nie w kij dmuchał) to się lepiej nie wypowiadam.

źródła mam takie same jak i ty - żadne. Tylko obserwacja i domysły.

MegaSzczota

A kto tu mówi o kradzieży to już nie wystarczy kupienie licencji do zrobienia czegoś podobnego albo takiego samego, tylko trzeba kraść i od razu Polacy to pustogłowi debile jesteś jakiś ograniczony czy jak powiedzieć, że nie są na tyle kreatywni to z miejsca trzeba uznać za najniższy poziom, bo nie ma niczego pomiędzy. Ty za to widzę ze skrajności w skrajność popadasz.

I kto powiedział, że znam większość polaków, może najpierw naucz się czytać ze zrozumieniem, a potem się wściekaj, nabuzowany dzieciaku. A co do źródeł pytam się normalnie a Ty jak mama niedźwiedzica wścieklizna (aaaAAa) i tyle z Tobą konwersacji.

Tokar2

po prostu mam dosyć narzekań w stylu "uuu polacy to polacy tamto" dlatego zajechałem właśnie skrajnością :)

takie są wady rozmów w internecie, że nie widać uczuć drugiej osoby: gdzie ty widzisz agresję? ; d

"nie kombinuj z tą wygodnością, boś sam żeś Polak i wiesz jak większość woli." - aby wiedzieć jak większość woli, muszę znać ową większość. Czy to nie wydaje się sensowne? Może się nie wydawać, my dzieci i niedźwiedzie mamy które nie potrafiączytać ze zrozumieniem, możemy mieć inny tok myślenia.

Tu nie ma agresji, lecz dystans, dlatego tak to może wyglądać ; D

lukasz78902

A ,,Ranczo'' też jest polskie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones