PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=716921}
7,0 8 784
oceny
7,0 10 1 8784
6,3 6
ocen krytyków
The Last Man on Earth
powrót do forum serialu The Last Man on Earth

Po odcinku 11 stwierdzam ze ten serial ma potencjal! Zabawny i przyjemny odcinek gdzie mamy naszego starego ciapowatego Phila i nowego Phila ktory jest calkowitym odbiciem starego. Przyjazn starego Phila I Todda bedzie rozkwitala podczas planowania zemsty!

ocenił(a) serial na 7
ZnawcaPedobear

;) A potem za kilka odc wyjdzie, że Todd to gej (stąd tytuł serialu), i musiał dotychczas się męczyć/ udawać z Melllisą.
A Mellisa mimo, że wie o Todd-zie, to jest/ była z Nim tylko po to by wku....wić Philla.

Phill teraz wolny teraz pójdzie w tany z czarnulką i może tą drugą "starszą dojrzałą damą" :D ....
i się role odwrócą, Mellisa będzie ganiać za Phillem
- w końcu się pogodzą....

A potem żyli długo, szczęśliwie i płodzili dzieci by zaludnić Ziemię ;]

ocenił(a) serial na 7
ixxert

A co z drugim Philem? ;-)

ocenił(a) serial na 7
apdarw

a do tego to ja jeszcze nie doszedłem ;) (ten nowy czarny to też Phill?)

ocenił(a) serial na 7
ixxert

Tak, nazywają się tak samo. Sorry za spoiler, ale autor tematu napisał, że jest po 11 odcinkach, więc myślałem że Ty też jesteś na tym etapie.

ocenił(a) serial na 7
apdarw

Nie ma sprawy - Obejrzałem 10 odc.
A do 11 już zajrzałem - czekam na napisy ;)

ocenił(a) serial na 7
ixxert

Ah jest jest :) I teraz stary Phil z Toddem beda planowac jakis majster plan :D Im blizej konca tym coraz fajniejszy ten serialik sie robi :D

ocenił(a) serial na 9
ZnawcaPedobear

Tandy i Todd. Najlepsze to jak się naśmiewał z Hanksa i tej piłki do siatkówki :)

ocenił(a) serial na 7
ixxert

Podczas ostatniego odcinka zastanawiałam się, co by się stało gdyby któryś z nich okazał się być gejem. :D

ocenił(a) serial na 7
doyouknowtheenemy

Pfu, oglądania ostatniego odcinka*

ocenił(a) serial na 9
doyouknowtheenemy

Poświęcił by sie dla ideii repopulacji i odnowy gatunku ludzkiego hahaha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones