PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=716921}
7,0 8 786
ocen
7,0 10 1 8786
6,3 6
ocen krytyków
The Last Man on Earth
powrót do forum serialu The Last Man on Earth

Póki co ode mnie 8/10, zabawny scenariusz, fajne postacie, uśmiałam się równo. Czekam na kolejne przygody Phila i Carol ;)

ocenił(a) serial na 8
and_she

Można gdzieś oglądnąć na necie po polsku? (napisy)

ocenił(a) serial na 8
Areo51Gameplay

Tego nie wiem, pewnie będą napisy na ha tak'u. Ja głównie oglądam po angielsku, bo w większości przypadków (seriali) nie są to jakieś skomplikowane rzeczy, żeby nie zrozumieć ;)

ocenił(a) serial na 7
Areo51Gameplay

Na kinomanie. ;)

Areo51Gameplay

na kinomanie albo na seansik.pl

and_she

długo czekałem na ten serial i... jestem zawiedziony póki co. Nie oglądam trailerów i staram się się dowiedzieć jak najmniej o serialu. Aktorka z tego serialu jest tragiczna. Zresztą wcześniej widziałem ją w serialu "30 rockefeller plaza" i tam było podobnie. Dodali ją do ekipy na ostatni sezon i całkowicie zniszczyła odbiór serialu.

ocenił(a) serial na 8
siweq

Mnie się wydaję, że efekt jest zamierzony, Carol ma być wkurzająca, irytująca, szpetna itd :D Złośliwość boska nie zna granic :D

ocenił(a) serial na 7
and_she

z kąd pobrałeś odcinki ?

użytkownik usunięty
jarsjars1

piratebay co wy spicie?

ocenił(a) serial na 7

nie zauwazylem ze sa 2 w 1

użytkownik usunięty
jarsjars1

som som :D

ocenił(a) serial na 5
and_she

Nie mogę znaleźć drugiego odcinka. Na serialeonline linkuje do odcinka pierwszego, potem jest trzeci. Gdzie znaleźć drugi?

ocenił(a) serial na 5
per333

Przepraszam. Zorientowałem się, że odcinki są ekstremalnie krótkie i że drugi przyklejono do pierwszego. Trzeci trwa 20 minut.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones