PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=716921}
7,0 8 786
ocen
7,0 10 1 8786
6,3 6
ocen krytyków
The Last Man on Earth
powrót do forum serialu The Last Man on Earth

Nie cierpię tej postaci. Tak jak w pierwszym sezonie ta postać była świetna, tak od drugiego sezonu, zaczęła mnie strasznie irytować. Prawie każde jego zachowanie jest debilne. Ja wiem że taka postać, ale mogliby się scenarzyści zlitować, i zrobić z niego normalniejszego członka społeczności.

ocenił(a) serial na 7
toyminator

Odwrotnie. W sezonie pierwszym zachowywał się tak irytująco, że ciężko było spokojnie obejrzeć odcinek. W sezonie drugim scenariusz poszedł w inną stronę. Jest wiarygodniej i "mądrzej".

ocenił(a) serial na 8
zatracony

zgadzam się że w pierwszym sezonie Tandy był nie do zniesienia, tak jak kręcą mnie szwarc-charaktery tak on był seksistowskim dupkiem bez krzty empatii, z boleśnie głupimi pomysłami, 2 kolejne sezony pokazują jego niełatwą transformację gdzie pod wpływem Carol, zaczyna się integrować bez intryganctwa, zrzucać warstwy udawanej obojętności na innych (odcinki z jego bratem! troche wyciskacz łez) ale przemiana nie jest łatwa, odbywa się stopniowo i przez to jest autentyczna, z tym że Tandy nie zaprzestaje realizować swoich dziwacznych pomysłów, przez co nie traci tego wariackiego pazura.

ocenił(a) serial na 7
czarny_ziutek

Dokładnie to miałem na myśli.

ocenił(a) serial na 8
zatracony

cieszy mnie że ktoś ma podobne odczucia: ). Dużo tutaj komentarzy świadczacych o tym że ludzie woleliby oglądać Tandy'iego jako złola, który dąży do tego by być jedynym samcem, że wtedy jest z "jajem". Przecież właśnie to byłoby strasznie nudne i męczące, od siejących zło i spustoszenie są takie postacie jak Hannibal :P W ogóle pokochałam Willa Forte po tym serialu, ma łeb jak sklep.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones