PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788993}
7,7 1 055
ocen
7,7 10 1 1055
The Looming Tower
powrót do forum serialu The Looming Tower

Większość Am. kobiet decydujących i mających wpływ na ciąg zdarzen to beznadziejne su.. których ego było częściową przyczyną tragedii. Nie żeby działały bez facetów.

No chyba, że serial oparty na faktach. To również potwierdza tezę, bo nie zamienili kobiet na facetów.

Alston_Alston

PMS czy cóś, Waćpanna jakoś wburzona. I pismo koślawe jakowoś. Po skrótowcach mniemam, żeś nastolatka, przynajmniej mentalnie i emocjonalnie. I do tego pod wpływem.

ocenił(a) serial na 7
Kocio

Baran. Nieuważny, brak Ci przenikliwości, o ile nie uwagi. Pochopność sądów i non sequitur też nie świadczą dobrze o zdolności do poprawnej oceny. A co najważniejsze, odpowiedź w trybie personalnym, na tryb przedmiotowy zazwyczaj świadczy o problemach z rozmową merytoryczną. Dla ułatwienia - tytuł ironiczny. Nie odpowiadaj, proszę. Tak czy siak - nie przeczytam. Bo po co? Wystarczająco się skompromitowałeś za pierwszym razem.

Alston_Alston

Przeczytasz, przeczytasz - masz ustawiony alert na odpowiedzi. A ego większe od stodoły.

Takiś Waćpan przenikliwy, a tak łatwo Cię wziąć. Na przynętę.
Natomiast reszta mojego postu pozostaje jak najbardziej aktualna, moja droga.

No chyba, że rozwiniesz twórczo swoją myśl - dla ustalenia uwagi, chodzi o pierwszy wpis. A zresztą, kogo obchodzą twoje produkty przemiany materii intelektualnej.

Alston_Alston

Tak, jest oparty na faktach. Do tego bardzo mocno trzyma się tych faktów.

Alston_Alston

Serial oparty na faktach miał zmienić fakty (płeć bohaterów)? W jakim celu?

ocenił(a) serial na 8
pnasilowski

zeby dziecko było zadowolone :D daj spokoj... juz rzygam ta poprawnoscia polityczna milenialsow

Alston_Alston

serial tylko potwierdza fakt, że kobiety do pewnych zawodów się nie nadają. Dałem 10 na 10, bo stanowczo za słaba średnia ma ten serial.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones