The Mandalorian (2019)
The Mandalorian: Sezon 2 The Mandalorian sezon 2, odcinek 3
odcinek The Mandalorian (2019)

Rozdział 11: Spadkobierczyni

Chapter 11: The Heiress 35m
8,0 2 134
oceny
8,0 10 1 2134
The Mandalorian
powrót do forum s2e3

Podczas oglądania tego odcinaka byłem przekonany ,że będzie to reżyserował Rick Famuyiwa, który w poprzednim sezonie zrobił dwa naprawdę dobre odcinki w tym jeden ze śwetnymi scenami akcji! i po tym wnioskowałem ,że będzie to on. Ależ było moje zdziwienie gdy pod koniec pojawia się imię i nazwisko Bryce Dallas Howard która w poprzednim sezonie niestety średnio sobie poradziła robiąc chyba najgorszy odcinek w całym serialu (odc 4) a tutaj proszę! niesamowita róźnica! możliwe ,że jak na razie jest to najlepszy odcinek z tego sezonu!
świetnie nakręcone sceny akcji, dynamiczne kadry, muzyka Goranssona działa jak zawsze! efekty najwyższej klasy, oby teraz tak zostało już do końca sezonu :) bo fabularnie zapowiada się świetnie!

ocenił(a) serial na 8
vangance

poprzedni odc był najgorszy z całego mando ale mnie uspokoiłeś że ten jest fajny szkoda że nie wypuszczają całego sezonu od razu ale pewnie chodzi o pieniądze bardziej im sie opłaca wypuszczać odcinek raz na tydzień

ocenił(a) serial na 7
eryk_lajk

Ludzie zamiast kupić 1 miesiac disney+ muszą kupić 2, proste

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
wiktoriaboluch

jak już podrzucasz stronki z piratami to prosił bym cie o dobre źródła w których nie trzeba sie logować i kombinować np filman.cc tam masz za darmo bez logowania mandalorianina

ocenił(a) serial na 7
eryk_lajk

A co to za problem sie logowac,ludzie to juz leniwi na maksa.

ocenił(a) serial na 10
wiktoriaboluch

Po to by cieszyć się jakością efektów w ultraHD?

ocenił(a) serial na 10
Marusiek_301

Kasa to jedno, ale chodzi też o obecność w social media/świadomości. Jak Netflix wypuszcza cały sezon naraz, to posty w SM się pojawiają w pierwszym tygodniu od premiery, a później już rzadziej. Disney wypuszcza pojedynczo, więc przy poprzednim sezonie Baby Yoda królował w internecie przez bardzo długi czas, coraz to nowe memy, posty itd. Same plusy z takiego podejścia :)

ocenił(a) serial na 8
duzehalo

nie zgodzę się z tobą że same plusy bo ja wole oglądać serial po 3,4 odcinki na raz i mieć fajną zabawe na długi czas a tutaj musze czekac na kolejny odcinek mogłem w sumie poczekać 2 miesiace i oglądnąć na raz ale nie mogłem sie doczekać więc oglądam 1 odcinek na tydzien nie lubie tak ale muszę

ocenił(a) serial na 6
vangance

Fakt, zrobiła bardzo fajną połowę normalnego odcinka...
Naprawde nie rozumiem dlaczego dalej ciągną najgorszą rzecz z pierwszego sezonu

ocenił(a) serial na 6
norbi1411

Według mnie ten odcinek wyglądał tak jakby z nagranego materiału wzięli tylko najlepsze sceny, a całą resztę wycięli. Ja rozumiem, że dzieciom może się coś takiego podobać, bo nie ma nudy, ale kurde przydałoby się trochę odpoczynku, trochę dialogów, trochę czegokolwiek, a nie tylko "piu piu". Tak jak w innych serialach narzeka się, że są rozwleczone tak tu jest kompletnie na odwrót, ale według mnie to wcale nie jest atut.

ocenił(a) serial na 6
McGyverPL

Gdyby sezon liczył 14-16 odcinków to jeszcze jeszcze. Ale nie przy ośmiu...

użytkownik usunięty
McGyverPL

Popieram. Odcinek ok, ale wcale nie najlepszy i trochę brakujący w "głębi" i rozwoju głównej historii.

ocenił(a) serial na 8
McGyverPL

Przy formacie 8 odcinkowym nie ma na to na tyle miejsca bo serial byłby zbyt nudny ale fakt faktem, skoro wypuszczają tak nudne zapychacze jak odcinek drugi to jak dla mnie zamiast niego mógł być odcinek dialogowy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones