The Mandalorian (2019)
The Mandalorian: Sezon 3 The Mandalorian Sezon 3, Odcinek 8
Odcinek The Mandalorian (2019)

Rozdział 24

Chapter 24: The Return 39m
7,6 1 249
ocen
7,6 10 1 1249
The Mandalorian
powrót do forum s3e8

Okropny zawód

ocenił(a) serial na 7

Myślę że z tym, że był to najgorszy sezon, to prawie każdy się zgodzi.
A ten odcinek jest po prostu gwoździem do trumny. Kompletnie pusty, wyprany z emocji i przyspieszony do granic możliwości finał, w którym oprócz plotu brakuje wszystkiego.
Przez wszystkie 8 odcinków przymykałem oko, szukałem pozytywów, ale jeżeli mam być szczery z samym sobą, to ten sezon nie dostarczył mi prawie nic.
Oprócz diabełków z pudełka w postaci gościnnych występów znanych postaci i aktorów, a także kilku przebłysków jest to po prostu bezpłciowy serial, który mam wrażenie że dąży donikąd.
Z pozycji fana SW możliwe że i można być zadowolonym, bo serial rozwija uniwersum, dodaje wiele ciekawych rzeczy i otwiera nowe ścieżki, ale patrząc na czysto kinowe wartości (czy też w tym wypadku serialowe wartości)... zero suspensu, przeskakiwanie z miejsca na miejsce i aktorstwo poniżej poziomu.
Z całym szacunkiem, od serialu tej klasy nie tego należy oczekiwać i mam wrażenie że Ci u góry zdadzą sobie z tego sprawę...
Największym pozytywem jest chyba zakończenie, bo mam wrażenie że wracamy do klimatów pierwszych sezonów Grogu i Din Adventures, ale no zobaczymy.

Iakop

Niestety, ale sezon 3 w całości zbędny.

ocenił(a) serial na 9
Iakop

Nie jestem fanem SW, gdyż nie była to nigdy seria najwyższych lotów. Za to jako fan SF muszę stwierdzić, że akurat ten serial ogląda się całkiem przyjemnie. Ma swój klimat i zapraszanie znanych aktorów jest moim zdaniem strzałem w dziesiątkę.

ocenił(a) serial na 7
Marek_filmw

Kumam i szanuję. Ja akurat mam odwrotnie, bo patrzę bardziej z perspektywy fana SW, którego średnio interesuje SF, więc z zupełnie innego punktu wychodzę. Ale też nie o samo uniwersum mi chodzi, plot ma dla mnie drugorzędne znaczenie. Bardziej brakuje mi tego gęstego klimatu poprzednich sezonów. Tutaj mam wrażenie, że to bardziej poszło w stronę więcej niż lepiej, co dla mnie osobiście stwarza takie poczucie "rozwodnionego kisielu". Po prostu nie jest to kierunek, który ja preferuje.

ocenił(a) serial na 8
Marek_filmw

Też nie jestem fanem SW, ale pisanie że jest to seria słaba pokazuje tylko że nie masz pojęcia o SF.

ocenił(a) serial na 9
theart

Jest pewien problem, nie napisałem nic o słabej serii...

ocenił(a) serial na 8
Iakop

Też jestem rozczarowany. Poszli w sztampę. W finale drugiego sezonu rzucili mnie na kolana (dosłownie), a później całe story zepsuli w serialu o Boba Fecie i niestety zjazd po równi pochyłej kontynuowali w trzecim sezonie. Zero polotu, zero emocji… Szkoda.

ocenił(a) serial na 5
Iakop

Zero klimatu GW, są momenty gdzie scenografia wyglada jak z jakiego Disneylandu. Niestety Boba Fett, Obi Wan i ten sezon to jakaś pomyłka. Najbardziej szkoda chyba Obi Wana. Źle sie to wszystko oglądało. Było kilka momentów i tyle.

ocenił(a) serial na 3
Iakop

Zgadza się, trzeci sezon jest poprostu tragiczny! Fabuła została kompletnie pozbawiona sensu, a serial staje się momentami infantylny niczym ulica sezamkowa, by za chwilę poruszać tematy polityczne czy problemy resocjalizacyjne.. wtf? Komercja wygrała z logiką i zrobiono bajkę dla najmłodszych widzów.. a ten ostatni odcinek razi wręcz tandetnym plastikiem, który wylał się potężną falą na ekran. Plastik udający zbroję z Baskaru u imperialnych, a nawet udający 'egzoszkielet'(?!) jak u Gideona.. Absurd! Nigdy więcej nie zbliżę się do tej serii.. zakopać i zapomnieć!

ocenił(a) serial na 8
Dominiqueboy

Bez przesady. Seria bardzo fajna, trzeci sezon też jest ok mimo kilku naiwnych momentów. Ja już tęsknię za Grogu.

ocenił(a) serial na 3
ocenił(a) serial na 3
ocenił(a) serial na 3
theart

Jak już powyżej napisałem.. Bajka dla najmłodszych widzów. Dzieci lubią bajki i maskotki takie jak Grogu i tęsknią za nimi, to całkiem normalne w tym wieku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones