PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767516}

The Punisher

8,0 60 522
oceny
8,0 10 1 60522
7,2 12
ocen krytyków
The Punisher
powrót do forum serialu The Punisher

Najlepszy serial roku przebija nawet Peaky Blinders,az dziwie sie Netflixowi ze tak promował Stranger Things, powinni skupic sie na Punisherze który bije na głowe ten przecietne drugi sezon:) 10/10

MeloVix_EDM

Zgadzam się, dlatego strasznie mnie dziwią niskie oceny krytyków na RT, czy narzekania fanów. Wiadomo, że wszystkim się nie dogodzi, ale dla mnie ten serial to ma tylko jakieś drobne niedociągnięcia. Dałam 9/10 tylko za jakieś kosmetyczne błędy, które w ogólnym rozrachunku nie mają wielkiego znaczenia. Poziomem dorównuje DD czy JJ.

ocenił(a) serial na 8
balex

Warto się wczytać w opinie, dają do myślenia, jakimi kryteriami kierują się dzisiaj krytycy.;] Jak dla mnie na przykład, Luke Cage był znacznie słabszy od Punishera, ale zobaczmy, co mają do powiedzenia specjaliści od filmów/seriali (podobno)...

Dlaczego Punisher to zły serial:
"At a time when mass shootings, gun control debates, and domestic terrorism are all over the news, a show insightful and brave enough to critique our culture of violence might have had a real impact.The Punisher is not that show."
Dlaczego Luke Cage jest z kolei świetny:
"There's something wonderfully subversive about a show that's geared toward teenage boys that not only aces the Bechdel Test, but portrays adult and complex ideas about female sexuality."

Oczywiście coś tam jeszcze jest o scenariuszu etc., ale odnoszę wrażenie, że o ostatecznej ocenie często decydują właśnie takie względy "polityczne", a nie "estetyczne", że tak to ujmę

kasiash

Znam, czytałam na RT. Trochę za bardzo krytycy odchodzą od tego o czym Punisher naprawdę opowiada, a skupiają się na całym otoczeniu i polityce. A nie o to w tym serialu chodzi. Czytałam trochę komentarzy scenarzystów, prowadzącego serial i obsady, i dzięki nim lepiej rozumiem o czym serial Punisher naprawdę jest. Serial konsultowało co najmniej kilku weteranów, Jon zawsze z największym szacunkiem się o nich wypowiada. A w samym serialu też jako wątek poboczny cała ta obecna sytuacja polityczna została poruszona. Gdzie tutaj, w tej historii wcale o to nie chodzi. Naprawdę nie rozumiem czasami tych krytyków i ich dziwnych oczekiwań. Zbyt lewicowo źle, zbyt prawicowo jeszcze gorzej. Przez to ucierpiał ten wspaniały serial. Widać krytycy obecnie podążają za modą.

ocenił(a) serial na 7
balex

Jest zaskakująco dobrze. Trochę niezręcznych, irytujących scen się trafiło. Cała masa komiksowych uproszczeń, które rażą, ale jestem w ciężkim szoku, że oglądam, bo jakaś starą wersję wyłączyłem po 20 minutach. Fajnie, że ty mam thriller z odrobiną dramatu. Zostały mi jeszcze 3 odcinki, ale póki co dałbym jakieś 7/10.

ocenił(a) serial na 10
MeloVix_EDM

ja pochłonąłem cały sezon na raz ogólnie nie przepadam za komiksowymi filmami bo zazwyczaj sa takie cukierowe dla dzieci ale Punisher to inna bajka typowo dla starszych widzów.

ocenił(a) serial na 5
MeloVix_EDM

A coś więcej?

ocenił(a) serial na 3
MeloVix_EDM

To nie jest punsiher to pop,ierdolka jakas.

Jedyne czego brakowalo w tym serialu to jakies pary gejow.
Nie ma absoultnie nic ciekawego w tym serialu a nazwanie go najlepszym w tym roku to juz nawet smieszne nie jest.

ocenił(a) serial na 10
jokmas


jokmas ,śmieszne jest ze oceniasz na 9 taki X-Men: Apocalypse czyli bajke dla dzieci a brutalny serial Punishera na 3:) gdzie tu pop ? jak widac masz jakies spaczone pojęcia, dla ciebie wydlubywanie oczu na żywca to pop a jakis blast z oczu x-mena to hardcoreXD

ocenił(a) serial na 3
MeloVix_EDM

Sam nie wiem czemu ocene dalem 9 xmenom takie 7 bym bardziej dal widocznie missclick.
I nie oceniam filmu pod wzgledem brutalnosci, zreszta kto tak ocenia?

Bajka to utwor literacki nie film czy serial animowany, nie dziekuj ze czegos nowego sie nauczyles :)

Może gdybym za mlodych lat nie czytal komiksow punishera inaczej bym ten serial ocenil...
Nie jednak nie.
Bo scenariusz nie porywa, brak jakiegos badassa w rodzaju kingpina. Muzyka tez nie jest najwyzszych lotow jeszcze na sile wrzucona ruda ktora mnie irtyuje jak zadna inna aktorka do tego jej gra jest fatalna.

Punisher brutalny? Gdzie kiedy? Bo chyba zulepnie co innego ogladalismy :)
Serial jest tak grzeczny jak to tylko mozliwe co niestety jest czeste w serialach i filmach netfliksa nawet cycka sie boja pokazac choc serial teoretycznie jest dla doroslego widza.

Dla mnie to najwiekszy zawod jesieni bo liczylem na cos dobrego.

ocenił(a) serial na 10
jokmas


jokmas ,epizod 12 np po torturach według ciebie nie ma tam brudalności ? podejrzewam ze nie ogladałes całego sezonu:) pierwszy sezon to wprowadznie do uniwersum Punishera,skupili sie na zemscie, na antagonistów trzeba bedzie poczekac do nastepnego:) ale widze ze ty w filmach cycka szukasz wiec wsumie nie dziwie sie ze taka masz ocene,naoglądałes sie cyckow i penisów w GoT i nie wiesz jak ocenic dobry serialxD

ocenił(a) serial na 3
MeloVix_EDM

Ogladalem, kiedy mialo sie zrobic brutalnie kamera odjechala.

Nie szukam cyckow w filmach i serialach, kolejny raz cos sobie wymyslasz i uznajesz to za pewnik.

Lecz jezeli serial jest dla doroslego widza i sa ukazane sceny seksu to troche smieszne ze nie ma nagiego ciala.
Jak dla mnie to tego seksu w ogole moglo nie byc chodzi o sam fakt jak grzeczny jest to serial.

Smieszne to jest troche ze przecietny widz dostal odrobine mroczniejsza historie niz inne netflixa i juz zaczyna ja gloryfikowac.
Nie ten serial nie jest dobrze zrobiony tak zwyczajnie filmowo.
Zrobil z tego dramat, postaci poboczne malo ciekawe, micro to w ogole jakas kpina.
Mozna dlugo wymieniac.

ocenił(a) serial na 3
MeloVix_EDM

https://www.youtube.com/watch?v=k2R-uDlDTek

Przecinek byl w celu ominiecia cenzury
No nie wierze w to :D
Pop Disco latino americano salsa :D :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones