PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767516}

The Punisher

8,0 60 522
oceny
8,0 10 1 60522
7,2 12
ocen krytyków
The Punisher
powrót do forum serialu The Punisher

zobaczyła już chyba z 20 trupów (z jej winy), do czego zdolni są ludzie którzy ją ścigają i nadal nikomu nic nie mówi tylko sama chce zacząć uciekać i biec przed siebie...Mam nadzieje że w końcu zmieni się obraz tej "bohaterki"
Poza tym wszystko tak jak powinno być a nawet lepiej
Jestem na 3 odcinku

ocenił(a) serial na 6
kramarex

trochę przestaje, jej miejsce zajmuje tępa dzida pani udająca psychiatrę,

ocenił(a) serial na 6
Annash

w ogóle dochodzę do wniosku że ten serial jest strasznie seksistowski, pokazuje kobiety jako tępe idiotki.

ocenił(a) serial na 8
Annash

coś w tym jest...

ocenił(a) serial na 8
Annash

No ale ogólnie nie ma za wielu kobiecych bohaterek intelektualistek w kinie, a i w codziennym życiu nie spotyka się takich na każdym kroku ;).

ocenił(a) serial na 6
zdystansowany

ja nie wymagam żadnych intelektualistek, serio, ale kobiety w tym świecie są tak jednowymiarowe, że aż zęby bolą.

ocenił(a) serial na 7
Annash

Czemu obrażasz kobiety? Serial pokazuje je takimi jakie są w realnym świecie. Kobiety takie już są, po prostu wiele im się wybacza bo mają mnóstwo innych zalet...

ocenił(a) serial na 6
andrzej_z_doosana

Kiepska prowokacja, żegnam.

Annash

Dziękuję ci za ten post. Właśnie łyknąłem na L4 Punishera i pierwszy sezon miodzio. A drugi się męczyłem glownie przez panią psycholog plus w ogóle z dupy scenariusz.

ocenił(a) serial na 9
kramarex

a jest tu jakaś postać która nie irytuje? Może poza Frankiem? nawet Curtis pod koniec zaczął mnie denerwować

ocenił(a) serial na 8
martin123154

No tej akcji z Davidem w ogóle nie zrozumiałem... zrobił po swojemu żeby iść się w końcu wyspać?

ocenił(a) serial na 7
kramarex

Pytanie - dlaczego uwolnił Davida wiedząc, że ma nastąpić jego wymiana na Amy, której groziła śmierć? A przy okazji wystawił Franka....

ocenił(a) serial na 9
kramarex

To ściemniara, której nie udaje się ściemnić, bo ją wszyscy przeglądają na wylot. Liczyłam na kogoś, kto będzie na poziomie Liebermana. Tu chyba jakiś ukłon w stronę młodszej widowni, bo panna grała w jakimś młodzieżowym serialu.

ocenił(a) serial na 8
BonaLiteratura

Ale po co ona ściemniała? Ja myślałem, że ona ma coś za uszami, że tak ściemnia, a tu klops.

kramarex

a jak ta aktorka się nazywa ta młoda ?

ocenił(a) serial na 9
pitulek22

Giorgia Whigham

ocenił(a) serial na 8
kramarex

Młoda jest świetna - ale Madani niezmiennie od 1 sezonu irytuje :)

ocenił(a) serial na 9
kramarex

O tak, myślałam że już nie wytrzymam psychicznie od tej małej tępej dziewczynki. W 2 sezonie wszyscy irytują, nawet Frank . :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones