The Royals
powrót do forum 2 sezonu

Jak wrażenia? Księżniczka znowu z Jasperem, była królowa nadal w grze, Cyrus jak zawsze poszkodowany, zostaje bez niczego, trochę słabo z wyjawieniem kto zabił króla ale i tak trzymało w napięciu. A końcówka? Jedno wielkie WoW. Chociaż co prawda byłem pewny, co do tego, że jednak żyje. Mimo wszystko rewelacja, coś nowego na kolejny sezon. Robert wraca z martwych. :) A jak wasze wrażenia?

ocenił(a) serial na 9
TheRafix

Super! Ja jestem zachwycona i nie moge sie juz doczekac 3 sezonu. Krolowa jest the best, Cyrus zasluzyl sobie na to wszystko. Ciekawa jestem czy Ted zginal na stadionie czy policja zdolala go uratowac przed rozwscieczonym tlumem i bedzie jakis proces. Licze na powrot pare Len i Jasper. A z Robertem dziwne. Przeciez ten jeden gosciu przyznal sie do zabojstwa

rachel20

Faktycznie, ten facet przyznał się, ale do tego że doprowadził do wypadku Roberta. Najwyraźniej Robert jakoś się uratował. Ale co się z nim w takim razie działo przez ten cały czas. Bo nie ma co ukrywać- Cyrus zdążył zapłodnić Prudence, a ona już to dziecko urodziła. Więc minął (no prawie) rok. Może doznał amnezji? Albo ktoś go porwał? Już się nie mogę doczekać co będzie dalej, a tu jeszcze tyle czasu do następnego sezonu... :( W ogóle ja jestem ciekawa jak Ophelia zareaguje na to, że jej ojciec za tym wszystkim stoi. I czy tylko mi się wydaje że motyw Pryce'a był jakiś taki słaby?

ocenił(a) serial na 9
rybka10002

Dla mnie to w ogole nie jest motyw. Tak jak by go zabil z nudow,albo bo mial takie widzi mi sie. W ogole tego nie kupuje . Opheli nie lubie,mam nadzieje ze zniknie na dobre z serialu

rachel20

Ja tak sobie jeszcze myślę, że może mu coś na głowę padło, że tak brzydko powiem. :D W końcu rozmawiał ze swoją zmarłą żoną... Ale raczej wydawało mi się, że jest w miarę trzeźwo myślącym człowiekiem. Mam nadzieję, że jakoś to w nowym sezonie ogarną. :D A Ophelia to jest dla mnie najmniej znaczącą postacią, może sobie być w tym serialu. ;)

ocenił(a) serial na 10
rybka10002

Zgadzam się z tobą, że Ophelia jest najmniej znaczącą postacią w tym serialu. W drugim sezonie była pokazana raz i na całe szczęście. W trzecim sezonie, może jej rola się poszerzy, ponieważ będą chcieli pokazać jak przeżyła zdradę czy śmierć ojca. Mimo wszystko uważam, że większość widzów jej nie lubi, po tym jak potraktowała Liama i Nicka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones