PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=845708}
6,9 25 116
ocen
6,9 10 1 25116
6,7 3
oceny krytyków
The Stranger
powrót do forum serialu The Stranger

Historia nawet ciekawa, na pewno nie jednego 13 latka zaskoczy. Sceny drętwe, schematyczne, teatralne. Technologicznie serial leży, masa błędów, poziom wiedzy technologicznej i zaangażowania policjantów jak z 13 posterunku. Jedyne co utrzymało mnie do końca to pytanie - gdzie do cholery jest żona?

ocenił(a) serial na 5
peter85

Dla mnie to było skrzyżowanie Harlequina z Agathą Christie.

ocenił(a) serial na 5
peter85

Myślałem, że bardziej debilnego finału niż w Żmijowisku nigdy nie zobaczę. Myliłem się.

ocenił(a) serial na 3
McGyverPL

a właśnie miałem się zabierać za żmijowisko haha ;)

ocenił(a) serial na 6
McGyverPL

Pomyslalam dokladnie to samo!

ocenił(a) serial na 3
peter85

Mnie po zobaczeniu 1,5 odcinka nurtuje pytanie - dlaczego ta głowa alpaki nie zabija zapachem rozkładającego się ciała?! 1,5 odcinka - chyba nie skuszę sie na ciąg dalszy.

ocenił(a) serial na 5
Grianna

A jest tam dużo więcej takich zgrzytów, nawet mało wymagający widzowie jak ja to zauważają.

ocenił(a) serial na 3
peter85

JEDYNE CO TRZYMA MNIE DO KONCA, TO: CZY TE WSZYSTKIE SZANTAZOWANE OSOBY SPOTKAJA SIE NA WÓDECZKE???

dominaa

Nie, bo jest zakaz zgromadzeń.

peter85

Mam takie same odczucia co do tego serialu, oglądając go czułam tylko zażenowanie.

ocenił(a) serial na 4
peter85

Zgadzam się. Pełna żenada.

ocenił(a) serial na 4
peter85

Kocham porównanie do 13 posterunku :D no chociażby żeby kogoś odnaleźć przydatna byla jakaś apka w telefonie dzieci, bo przecież policja nie moglaby sama tego ogarnąć.. I wiele, wiele innych. Dotrwalam do konca, zeby wiedzieć jak to sie wyjasnilo... Ale nie bylo warto

ocenił(a) serial na 1
peter85

Serial koszmarny, również ciekawość sprawiła, że obejrzałam, wprawdzie jednym okiem, wykonując pracę. Ciekawość, jak można jeszcze bardziej spierdzielić serial. Najgorszy jaki widziałam. To było żenujące, za jakich idiotów mieli twórcy oglądających. Nie polecam!!!

ocenił(a) serial na 3
peter85

Nie będę się silić na wyszukane słownictwo. Ten serial jest po prostu idiotyczny. To chyba najlepiej dobrany przymiotnik.

peter85

Jeśli komuś naprawdę się nudzi i nie wie co zrobić z czasem to... to nawet wtedy niech nie ogląda tego...

agarut4

Dziękuję Wam, w takim razie nawet nie zacznę oglądać:) Zastanawiałam się z powodu Armitage'a, ale skoro nie warto, odpuszczam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones