PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710597}
7,0 1 630
ocen
7,0 10 1 1630
The Whispers
powrót do forum serialu The Whispers

Zapowiada się bardzo ciekawie. Świetny trailer, świeża historia. Obsada ciekawa.
Lily Rabe gwiazda serialu American Horror Story. Genialnie tam zagrała. Była ozdobą każdego sezonu. Świetnie zaprezentowała się nawet w trzecie serii, która moim zdaniem była tragiczna.
Barry Sloane kojarzę go tylko z Revenge. Szału nie było, ale zagrał poprawnie. Ciekawi mnie z jakiej strony pokaże się tutaj.
Brianna Brown kojarzę ją tylko z jakichś krótkich epizodów z Homeland i Revenge. Dużo się tam nie nagrała, ale przynajmniej ładnie wyglądała :D
Mam nadzieję że zobaczymy serial jak najszybciej. Ma ktoś jakieś info o premierze?

użytkownik usunięty
SuperWho

Ja niestety nic nie wiem

użytkownik usunięty

Ups, przez przypadek opublikowalam niedokonczony post na.górze.
Niestety ja nic nie wiem, prócz tego, że ma mieć miejsce w.2015. Ale też jestem bardzo zainteresowana tym serialem. Trailer wyszedł im świetnie, ale może jeszcze nie tak dużo ludzi miało okazję go ogladnac

ocenił(a) serial na 5
SuperWho

Ja się dziwie ,że jeszcze nie wyciekł do neta xD

ocenił(a) serial na 5
kamil665544

Jak to nie, ja już widziałem...

ocenił(a) serial na 5
WujekChu1ek

NO CO TY NIE POWIESZ .

Widzę,że u niektórych to nawet spojrzenie na datę wysłania postu mocno przekracza możliwości.

ocenił(a) serial na 5
kamil665544

Patrzyłem na datę, ale nie potwierdziłeś tego kolejnym postem, więc chciałem cię poinformować iż odcinek widnieje już w sieci, nie odpisywałem ci przecież na posta sprzed roku tylko z sprzed kilku, więc nie musisz być taki zbulwersowany... Pijesz do mojej inteligencji?? Myślisz, że jestem baranem i nie widzę dat pod komentarzami?? Na tym portalu jestem od kiedy ty na chleb wołałeś bep a te szare łby nie wzięły się ze stukania trzewikami. pozdrawiam

WujekChu1ek

Szkoda, bo bym sobie trochę postukał trzewikami...

SuperWho

Uwielbiam tego typu seriale. Czekam na premierę w PL :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones