PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710597}
7,0 1 630
ocen
7,0 10 1 1630
The Whispers
powrót do forum serialu The Whispers

Mega końcówka, czy ktoś wie coś o 2 sezonie?

ocenił(a) serial na 8
Leesha

Jeszcze nie podjęto żadnych decyzji, ale prawdopodobnie serial zostanie anulowany, z powodu drastycznie spadającej oglądalności. Osobiście chciałbym zobaczyć s02. Zakończenie s01 było bardzo dobre. :)

qiks33

Można było się spodziewać przecież to dziadowska stacja abc tyle było fajnych seriali i po 1 sezonie cancel a serial np Skandal dostaje 4 sezon a jest tak badziewny że aż głowa boli.

użytkownik usunięty
Leesha

czytałam, że stacja ABC postanowiła wstrzymać się z podjęciem ostatecznej decyzji. Jednak ze względu na niską oglądalność, która z każdym kolejnym odcinkiem dodatkowo spadała - pozwolili, aby kontrakty z aktorami wygasły z końcem lipca (co nie wróży niczego dobrego). Ponadto Lily Rabe wyznała, że jeśli będzie sezon 2 to wystąpi w nim raczej gościnnie.

Moim zdaniem serial powinien zostać anulowany. Pierwsze odcinki były naprawdę ciekawe i budujące napięcie, ale w okolicach połowy twórcy wszystko popsuli. Całość zrobiła się zwyczajnie niedorzeczna i z trudem wytrwałam do finałowego odcinka. Zakończenie wg mnie nie było "mega", było typowym cliffhangerem, żeby w razie przedłużenia, móc poprowadzić kolejny sezon.

ocenił(a) serial na 5

Zgadzam się. Serial z przeciętnego stał się jakiś taki miałki dramaturgicznie. Niby ciekawy temat, ale nie opowiedziany w sposób interesujący. Zabrakło twórcom talentu, po prostu.

ocenił(a) serial na 3

Jeżeli jakiś dzieciak i gościu ot tak po prostu są w stanie ot tak sobie wejść i przejąć elektrownię atomową, to spadek widowni jest nieunikniony. Cóż, trzeba chyba poszukać gdzieś w sieci albo bibliotece "K jak kosmos" i przeczytać "godzinę zero" by dowiedzieć się czego tak naprawdę chciał Drill.

Moja 10 letnia córka sklasyfikowała ten serial jako horror i naprawdę bardzo jej się podobał. Nie mniej, podczas każdego odcinka wytykała co najmniej kilka razy głupotę, jaką w tym serialu popisywali się dorośli. [spoiler]Ostatecznie orzekła, że królami głupoty zostali: zawodowy żołnierz, lekarka i agent za scenę w szpitalu, gdzie dwójka dzieci ich zdetronizowała i zabiła pacjenta.[koniec spoilera].

acidity

A z ta elektrownią atomową to nie było to takie bez sensu - plan dostania się do niej był bardzo misterny. Końcowe efekty i powody tez były ciekawe i dobrze zrobione. Tyle że to mogło być zwieńczeniem sezonu a nie że w 4 odcinku wszytko się rozwiązuje. A Sena dotyka sobie kamyczyka i wszytko sobie przypomina, a tatuaże to m zrobił nie wiadomo kto i kiedy i po co.

Sean nie wszedł ot tak do elektrowni - to Drill pozamykał jedne drzwi a inne pootwierał. Przyznam ze mam zgryz jedynie nad łatwością wdarcia się do elektrowni przez szyb, Henry'ego. Albo trzeba uznać że Drill otworzył klapę włazu albo logiki w tym brak że do elektrowni atomowej wejdzie byle dzieciak :)

Chyba właśnie chodziło ot te kiepską oglądalność, zamiast czystej tajemniczości akcji scenarzyści poszli w stronę klimatów horrorycznych co na dobre nie wyszło... Jak dla mnie zakończenie powinno być takie by wszytko tłumaczyło.

No i głupie że większość odcinków było fajnie a pod koniec poszli w totalne mordowanie kogo popadnie. w 3 ostatnich odcinkach uśmiercili chyba połowę obsady....

Leesha

mam pytanie. Tylko proszę bez spoilerów. Czy serial kończy się jakoś na tyle, że można uznać za zakończony? Bo widze że został anulowany a jeszcze nie zaczęłam oglądać. Natomiast nie lubie jak kończą sezon nie wyjasniając wątków i tylko go urywają. To wtedy wolę nie zaczynać. Ale jesli ma jakie takie zakończenie, które z grubsza wyjaśnia o co chodzi + jakaś furtka do ewentualnego 2 sezonu, to chętnie zacznę.

karolinex

podpinam się do pytania! Ktoś, coś?

ocenił(a) serial na 10
iflar

serial konczy sie w polowie, 2 sezon to nie furtka tylko wazna czesc historii, ktora mialaby cos wyjasnic, ale widocznie sie nie pojawi.. serial jest zwyczajnie niedokonczony

DavidNataliaMargol13

czyli nie ma sensu nawet zaczynać, ech

ocenił(a) serial na 7
iflar

/serial niestety został skasowany po 1 sezonie.

ocenił(a) serial na 9
iflar

Warto obejrzeć, ja bym się nie sugerował opinią innych tylko sam obejrzał. Polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones