PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=594858}

Tierra de lobos

7,3 70
ocen
7,3 10 1 70
Tierra de lobos
powrót do forum serialu Tierra de lobos

Serial wciąga na maxa:), no i uwielbiam ten język;) Po drugim sezonie pozostał niedosyt, dlatego
bardzo się cieszę,że wznawiają produkcję:)). Ktoś jeszcze oglądał? Jak wrażenia?

GreHrab87

2 tygodnie temu obejrzałam dotychczasowe odcinki i też nie mogę się doczekać kolejnego sezonu ;-D Podobno tej jesieni nowe odcinki:-)

ikaonek

No i już po. Czwartego sezonu ma nie być, a po trzecim pozostał wielki niedosyt. A gdzie happy end? Chyba trzeba będzie przeczytać "Sufre por mí: El destino de Nieves y Aníbal" de Pablo Roa - może tam będzie jakieś zakończenie.

patikama

Z tego co się orientuję ma być jeszcze jeden odcinek w najbliższy wtorek w Hiszpanii ;) , także poczekajmy;) jeszcze nie koniec no i kto wiem,może ten czwarty sezon jednak będzie:)). Wcześniej nie miało być 3, a jednak nakręcili;).

GreHrab87

Trzeci sezon już się skończył. Ostatnie dwa odcinki puścili we wtorek i środę. A z tym czwartym sezonem to zobaczymy, może za jakieś 2 lata coś się znów ruszy ;)

patikama

Dzięki wielkie za info:)) byłam przekonana, że ostatni odcinek dopiero dopiero we wtorek;), a tu będzie jutro miły, filmowy wieczór;). Byłaby wielka szkoda,gdyby serial skończył się na 3 sezonie... no w sumie czym jest Tierra de Lobos bez "Wilka", ale inni bohaterowi są równie ciekawi- zwłaszcza Izabell i Anibal:)) Mam nadzieje, że wznowią produkcje szybciej niż za 2 lata;), no i że ten ostatni odcinek, który przede mną pozostawi duży niedosyt;)

ikaonek

Gdzie można oglądać ten serial. Na kinoman. tv jest tylko kilka pierwszych odcinków.

Gonaa

na ale*kino*.tv

ciutek33

bez * oczywiście

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones