Tokyo Vice
powrót do forum 2 sezonu

Już jest!

ocenił(a) serial na 8

Szkoda, że o tym cicho, ale sezon 1 był naprawdę dobry. Sezon 2 jak na razie też taki jest

ocenił(a) serial na 6
wyrelowyrewolerowany

1 sezon byl slaby,jedynie 1 czesc,ktora robil M.Manm a reszta bez ikry takie 6/10 .Drugi sezon recenzenci chwala,ze ma wreszcie pazur ja obejrzalem na razie jeden odcinek i ten sam niestety poziom,takie rozmemłane,mam nikla nadzieje,ze sie rozkreci jak wczesniej nie zwatpie.

ocenił(a) serial na 3
wyrelowyrewolerowany

Serial jest słaby i nudny. W zasadzie o niczym. Ten mop lata tylko po ekranie zarzucając włosami i głupkowato się uśmiechając . Nie polecam.

ocenił(a) serial na 6
Filip_362

Pomyka na tym rowerku i jest nietykalny.

wyrelowyrewolerowany

Osobiście uważam, że pierwszy był rewelacyjny, ale drugi? Drugi, to już Kozak! Z odcinka na odcinek jest budowanie takiego napięcia, że czekanie na następny to jakieś nieporozumienie! Dla mnie serial 8/10

ocenił(a) serial na 6
Rang_o

Chodzi ci o 2 sezon?Bo jesli tak to grubo sie mylisz,nic tu nie wciaga,kicha totalna,postacie i intryga slabe na maksa.Polecam za to Outsider w tym klimacie.

aronn

Jeśli nasz na myśli ten gniot z Leto to przepraszam ale ja nie polecam. Co do Tokyo Vice, może z papci nie wywala ale to fajny kawałek "kina" z tego co czytałam ten realizm, czyli też brak widowiskowych walk na miecze i innych takich, jest świadomym wyborem twórców których zamiarem nie było kopiowanie japońskiej kinematografii i nakręcenie kolejnej bajeczki o yakuzie dla dużych dzieci. Fajnie przedstawione realia, kultura bez tej cepeliady, jak dla mnie intryga jest i to całkiem rozbudowana i emocji nie brakuje. Jak dla mnie warto.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones