PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=599993}
6,9 1 038
ocen
6,9 10 1 1038
Transformers: Prime
powrót do forum serialu Transformers: Prime

3 sezon po polsku!

ocenił(a) serial na 10

3 sezon po polsku w telewizji na Cartoon Network o 20:35. Nareszcie :D

~ Smokey ( Monika ) dzięki za info :**

ocenił(a) serial na 9
Knockie_XO

a se nie ma za czo... Teraz musze wykombinować ugodę z tatusiem, żeby dał mi oglądać.xD

ocenił(a) serial na 10
smokey_TFP_fan

Ja już to załatwiłam :D

ocenił(a) serial na 10
Knockie_XO

od kiedy rusza? *_* <oczy pełne nadziei>

ocenił(a) serial na 10
The_Darkest_Charlotte

Od wczoraj xp Arcee ma nowy głos o.O

ocenił(a) serial na 10
Knockie_XO

Czułam, że mi coś umyka :/ Jakiś ładny? Czuję, że to będzie dziwne O.o

ocenił(a) serial na 10
The_Darkest_Charlotte

Ma taki strasznie.... emm.... " dziewczęcy " xd I w ogóle to Shockwave ma głos jak taki gościu co dubbinguje w filmach. Po prostu mi się jakoś tak dziwnie ten głos z czymś kojarzy o.O

ocenił(a) serial na 10
Knockie_XO

ale muszę przyznać, że Ultra Magnus ma głos całkiem całkiem ale to nie zmienia faktu, że nadal go nie lubię ;P Ten głos jakoś nawet bardziej pasuje do Arcee (nie wiem czemu). Faktycznie Shockwave ma nieco dziwny głos... wydaje mi się, że już go gdzieś słyszałam... ciekawe jaki dadzą Predakingowi ;) Nie mogę się doczekać odcinka o Decepticonach Zombie xD

ocenił(a) serial na 10
The_Darkest_Charlotte

Ja tak samo czekam na tez zombie :D Racja ciekawe jaki dadzą głos Predakingowi :)

ocenił(a) serial na 10
Knockie_XO

mam nadzieję, że nie przesadzą i dadzą taki w miarę wpadający w ucho ;D

użytkownik usunięty
The_Darkest_Charlotte

Chyba jako jedyny lubię Ultra Magnus'a bo widzę że większość go nie lubi. xD

ocenił(a) serial na 10

Ty chyba lubisz takie poważniejsze postacie :D Ja wolę takie jak Knockout :3 Takie... nie ogarnięte :p

ocenił(a) serial na 10
Knockie_XO

Dokładnie! No i oczywiście do Knockouta dochodzi jeszcze Smoke :3

użytkownik usunięty
Knockie_XO

Akurat w tej serii nie lubię Ultra Magnus'a wolałem tego z G1 był fajniejszy a tutaj jakiś cholerny służbista. :(

ocenił(a) serial na 10

No tak o Smoke'u nie można zapomnieć <3 Hah, dobrze ho opisałeś :D Jakby złamał reguły to by się chyba zamordował :o Dzisiejszy odcinek ktoś oglądał? :3

użytkownik usunięty
Knockie_XO

Tak, jak można się domyślić Ultra Magnus mnie wkurzył oczywiście.
"Jakby złamał reguły to by się chyba zamordował" Oczywiście że by się zamordował. :D

ocenił(a) serial na 10

To byłoby nie dorzeczne, gdyby się nie posłuchał :( To tak jakby Knockout się ubrudził dobrowolnie... dobra nie przesadzajmy xd

ocenił(a) serial na 10
The_Darkest_Charlotte

Dzisiaj pokazany był Predaking :D Nie wiem czemu, ale na początku myślałam, że to głos Smoke'a xd

ocenił(a) serial na 10
Knockie_XO

Moim zdaniem Predaking ma świetnie dopasowany głos. Trochę podobny do Darth Maula z kreskówkowych wojen klonów :D Lepszego głosu nie mogłabym sobie wymarzyć :D A co ty sądzisz?

ocenił(a) serial na 10
The_Darkest_Charlotte

Według mnie też jest dobry :D Oj Staruś robi sobie minusy u Megcia xd

ocenił(a) serial na 10
Knockie_XO

nie dziwię mu się, że bał się wejść do tej kopalni :) Chociaż utrata połowy armii przez Breakdowna-zombie-vampire to była po części wina Knokcia... gdyby tak łatwo nie uległ Starowi chociaż w sumie dzięki temu teraz jestem ciekawa co zrobi Arachnid jak już wymorduje Insekticony O.o po coś w końcu miała ten hologram Cybertronu :)

ocenił(a) serial na 10
The_Darkest_Charlotte

No w sumie też w 0,5% Soundwave'a bo to on ich wysłał xd Skoro Arachnid jest na planecie niedaleko Cybertronu , a Transformery przecież żyją w kosmosie i nic im się nie dzieje, to dlaczego nie siądzie na Insekticona i nie poleci na Cybertron. Coś tak myślę, że zrobi tak w tym pełnometrażowym filmie :P

ocenił(a) serial na 10
Knockie_XO

To by było ciekawe :) W sumie ona potrafi transformować się w helikopter może wykombinuje jak przenieść się z księżyca na planetę :)

ocenił(a) serial na 10
The_Darkest_Charlotte

No tak zapomniałam o tym, że ona też lata :p Albo będą chodzić po tej planecie w kółko mówiąc : Eneergoon ._.

ocenił(a) serial na 10
Knockie_XO

Zastanawia mnie czy umarliby z głodu O.o

ocenił(a) serial na 10
The_Darkest_Charlotte

Z drugiej strony jeśli to zombie... to chyba nie powinni :o Będą polować na Cyberstworki xdd

ocenił(a) serial na 10
Knockie_XO

albo Predacony :) Były by jaja jakby okazało się, że Airachnid będzie miała chrapkę na Predakinga xD

ocenił(a) serial na 10
The_Darkest_Charlotte

No to co dziś w menu? Predacznica :D ~ ale suchar XD

ocenił(a) serial na 10
Knockie_XO

XD Widziałaś już film???? Ja tak :)

http://www.filmweb.pl/serial/Transformers+Prime-2010-599993/discussion/Po+trzeci m+sezonie,2286327

ocenił(a) serial na 10
The_Darkest_Charlotte

Dzięki, że przesłałaś mi link <3 Jutro obejrzę *-*

ocenił(a) serial na 10
Knockie_XO

Nawet niezły. Choć oczekiwałam lepszego Galvatrona ;)

ocenił(a) serial na 8
The_Darkest_Charlotte

Ten film to epilog serialu, a szkoda, bo tak nie dowiedzieliśmy się co z Arachnid i jej zobie

ocenił(a) serial na 10
maciejerzy

No właśnie! Cały film czekałam na choćby jedną wzmiankę o Arachnid albo o jakimś nowym bocie lub konie (najbardziej chyba na jakieś wieści o Jazzie) a tu jak się okazuje to doszły tylko dwa predacony ;( Nawet Grimmlocka nie pokazali ;( Podsumowując zawiodłam się na filmie pod tym względem. Nawet nie nazwali Megatrona Galvatronem ;(

ocenił(a) serial na 8
The_Darkest_Charlotte

Mnie dziwi zachowanie Megatrona na sam koniec przecież miał szansę odbudować potęgę Deciptikonów, ponieważ Optimus zjednoczył się z matrycą

ocenił(a) serial na 10
maciejerzy

Zupełnie się zgadzam! Jakoś nie wierzę, że przez tą całą przygodę z Unikronem zrozumiał swoje błędy tak szybko? Tak łatwo porzucił swe ambicje? To nawet ja tak szybko nie zmieniam zdania :/ Ciekawe co się stało ze Starem :)

ocenił(a) serial na 10
maciejerzy

No właśnie o.O Tak właściwie ( bo nie rozumiem anglika za dobrze ) to czemu Megatron odleciał? Ja już w tym momencie myślałam, że będzie autobotem xd Knokcio jest autobotem :D

ocenił(a) serial na 10
Knockie_XO

Hmm. Wydaje mi się, że powiedział coś w stylu: ,,Zrozumiałem kim byłem i co zrobiłem." (czyli coś w stylu: Niczym nie różniłem się od tego potwora Unikrona). Co do Knokcia to od początku widziałam go w roli Autobota, ale to znaczy, że nie będzie już miał czerwonych oczek??? ;(

ocenił(a) serial na 10
The_Darkest_Charlotte

Nieeee! :( Wyobrażacie sobie Knokcia w niebieskich oczach? Przecież to by mu nie pasowało :o Chyba, że będzie niebieski... nie czerwony Knokcio lepszy! :c

ocenił(a) serial na 10
Knockie_XO

Niebieski?? To by chyba nie przeszło. Choć w sumie będzie miał coś wspólnego z Arcee ...albo Smoke'iem xd Dobra to było dziwne... szkoda, że nie pojawił się Jazz. Przez cały czas filmu miałam nadzieję, że zaraz się pojawi ratując Autoboty z opresji a tu nic :C

ocenił(a) serial na 10
The_Darkest_Charlotte

Właśnie powinni byli dodać chociaż na koniec nowe boty, a tu nic, tylko jakieś 2 predacony :c

ocenił(a) serial na 10
Knockie_XO

Dokładnie mogli by chociaż wsadzić Grimlock'a! ,,JA GRIMLOCK IŚĆ Z TOBĄ, ALE JA GRIMLOCK IŚĆ Z TOBĄ SAM!":d nie mówiąc już o tym, że nie było Soundwave'a :( Przecież umiał chyba wyjść, ze strefy cienia :I

ocenił(a) serial na 10
The_Darkest_Charlotte

Właśnie nie umiał Soundwave otworzyć sobie mostu i wyjść? :c Ja to bym chciała dalsze sezony takie normalne, że życie na Cybertronie :D

ocenił(a) serial na 10
Knockie_XO

Cóż... czasem na najprostsze rozwiązania jest ciężko wpaść :) Ciekawe, czy spotkał Skyquake'a xD

ocenił(a) serial na 10
The_Darkest_Charlotte

Ciekawe, ciekawe :D Może Sound nie wrócił bo uciekał przed Skyquake'm ? :o

ocenił(a) serial na 10
Knockie_XO

hehehe to by było niezłe ^^ ciekawe co Sky mu zrobi jak go złapie. Wszamie? to by było raczej ciężkie :) Ale jedno mnie ciekawi. Skoro był jakby w strfie cienia na statku Megsa to czy razem ze statkiem poleciał na Cybertron? Czy statek go "przeniknął"?

ocenił(a) serial na 10
The_Darkest_Charlotte

Wyższa szkoła fizyki xd No niby tak, ale przecież.... chwila to Sound mógł sobie wszystko oglądać :D Wybuchnął z tym statkiem? :c Ale mu się musi tam nudzić xd

ocenił(a) serial na 10
Knockie_XO

W sumie pewnie znajdzie sobie jakieś zajęcie. Może poobgryzać paznokcie, uczyć Laserbeak'a nowych sztuczek, może zacząć mówić i nie bać się, że ktoś go usłyszy ;)

ocenił(a) serial na 10
The_Darkest_Charlotte

Czym poobgryzać? xd Jak to mówił Smoke ( nie chyba nie on.. ktoś tam xd ) on chyba nawet nie ma twarzy :o Hehe wytrenuje Laserbeak'a jak pieska :D Sound jest specem komputera i oprogramowań, perfekcyjny informatyk i nie umie nic mówić ;-; Swoją drogoą fajnie było by mieć Transformery za nauczycieli np. Sound mógłby być informatykiem. :D

ocenił(a) serial na 9
Knockie_XO

He he no a reszta?

ocenił(a) serial na 10
Knockie_XO

Nie zgodzę się, powiedział: ,,Soundwave nadrzędny autoboty podrzędne" potem zemdlał ale i tak udowodnił że coś niecoś powiedzieć umie. Megatron kiedyś tam powiedział, że Soundwave ma śluby milczenia. A co do tego, że nie ma twarzy to był to Raf, gdy Miko spytała czy Sound umie mówić ;) A czego uczył by Knockout? Może Biologii? ;) a Smoke?

ocenił(a) serial na 9
The_Darkest_Charlotte

Smoke..hmm... w-f? a Optimus? byłby dyrektorem a Megatron zastępcą

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones