PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=186908}

Transformers G1

Transformers
7,6 4 097
ocen
7,6 10 1 4097
Transformers
powrót do forum serialu Transformers

No właśnie. Słyszałam że za dwa lata będzie już w kinach (czyli zdązy przed apokalipsą).
Jak sądzicie, co będzie w trzeciej części? Znowu kogoś zabiją (a może wreszcie dodadzą więcej "robotynek"(?)). I ogólnie o co będą się bić, no bo o coś muszą.
Wyraźcie swoje opinije

Sohka

Wszechiskra już była, Matryca też, więc chyba najwyższy czas na Unicrona, planetożercę. Myślę, że w trzeciej części mogliby też wspomnieć o Headmasterach i wielozmiennikach takich jak Blitzwing, Astrotrain i Sixshots. Mogliby też dać poczciwemu Soundwave'owi jakąś ważniejszą rolę w filmie (w końcu to jeden z najważniejszych Deceptów, a w ROTF pojawił się tylko przez minutę), ponadto chętnie zobaczyłbym Shockwave'a (w końcu to prawa ręka Megsa), no i jeśli pojawi się wspomniany już Unicron, to na pewno pojawi się Galvatron (Megatron po spotkaniu z Unicronem) i spółka (żołnierze Megatrona stworzeni przez Unicrona, m.in. Cyclonus). Ze strony Autobotów spodziewałbym się takich postaci jak Blurr, Rodimus Prime (Hot Rod), Ultra Magnus i ewentualnie Kup. O co będą się bić? O Ziemię (a może o Cyberton?), której zagraża Unicr. Kto zginie? Możliwe że Optimus i Starscream (skoro ciągle kombinuje przeciw Megsowi, to w końcu za to zapłaci). Prawdopodobnie za bardzo bazuję na filmie z lat 80ych, ale co jeszcze można wymyśleć (choć Bay potrafi zaskakiwać/szokować - patrz: Skids)? To tylko takie moje domniemania...
PS. Jaką apokalipsą? To już chyba 15 o jakiej słyszałem (i wcale nie żartuję)!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones