PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=186908}

Transformers G1

Transformers
7,6 4 098
ocen
7,6 10 1 4098
Transformers
powrót do forum serialu Transformers

Oglądałam to, gdy miałam 7 lat. Fajna wtedy była kreskówka:)))

Flying_Spaghetti_Monster

dokladnie :) pamietam jako maly chlopiec wyciagalem tate do wypozyczalni kaset video i zawsze bralem Transformers (nawet pare razy te same odcinki :D )

Flying_Spaghetti_Monster

zgadzam sie z wami....ahh te czasy dziecinstwa:) ciekawe jak wyjdzie im film...:D

Flying_Spaghetti_Monster

OJ TAK te wszytskie anime ktore sie ogladalo o ale musze sie przyznac ze osobiscie to troche sie tego balam :) :P
a jakie jeszcze anime lub bajki moze pamietacie z dziecinstwa ??
pozdrawiam

ocenił(a) serial na 7
agnessa

Sie kiedys ogladalo... Pamietam jak w 2 podstawowce podpierniczalismy z kolegami komiksy z biblioteki hehe :p

ocenił(a) serial na 10
agnessa

hehe...ja ogladalam to jak mialam 4 latka... mam starszych braci i to przez nich uwielbiam mange ... nie pamietam tytulow ale tez byl tsubasa, ksiega dzungli, czarodziejki z ksiezyca, dzidzi cos tam z majteczkam... czy jakos tak;]... bk byla.. teraz takich bajek nierysuja tylko komputerowe sa... a to nie to samo... pozdro...<lezka>

Maggie_oO

Mnie się z serii Transformers najbardziej podobały "Beast Wars" (Kosmiczne Wojny) pamiętam jak po szkole pędziłam do domu by zdążyć obejrzeć kolejny odcinek... ehh...

Mój młodszy kuzyn miał parę zabawek u siebie w chacie (z tego co pamiętam to chyba był Inferno i Megatron) którymi bardzo lubiłam się bawić co doprowadzało go do okropnej rozpaczy (on miał wtedy cztery latka a ja sześć :P).

Szkoda że takie seriale już nie lecą w TV -_-....

Flying_Spaghetti_Monster

zgadzam sie w 100% kultowa bajka! Moim zdaniem dzieki niej wyrobilem w sobie pewne cechy charakteru jak by nie bylo... moje dzieci tez beda sie wychowywac przy Nich :)

Pozdr!

Himen

Ja oglądałem tę serię na kablówce . . . na Sky One na początku lat 90-tych ;)

ocenił(a) serial na 10
Flying_Spaghetti_Monster

Niezapomniana i jedna z najlepszych-do tej pory mam mnóstwo komiksów.Wystarszy zapytać obecnych 20 paro latków czy to pamietaja, napewno wiekszośc odpowie że tak..

Flying_Spaghetti_Monster

Nie wiem czemu, ale zawsze pociągało mnie do taki "robo-aut". Kreskówka była (i jest) odltowa, jednak najlepiej pamiętam ostatnią wersję, "Transformers Unimated" (czy jakoś tak). Najlepszy był BumbleBee, właściwie, zawsze jego najbardziej lubiłam XD. A w filmie w 1cz. był poprostu słodki!

ocenił(a) serial na 5
Flying_Spaghetti_Monster

Kultowe anime (podkreślam - nie bajka. Bajki pisał Brzechwa i Krasicki) to jest może tylko w Polsce, bo Transformers nie są pierwszym serialem o człekokształtnych robotach-pojazdach, albo po prostu Mechach.
Wcześniejszym, niezwykle popularnym podobnym anime był Mobile Suit Gundam i to dopiero na arenie międzynarodowej była innowacja, chociaż Mechy były już użyte w kilku mało popularnych produkcjach.
Teraz jak polski dzieciak widzi Mecha to krzyczy "Transformer!". A szkoda, bo Transformery nie są w moim mniemaniu tak dobra jak wiele innych seriali tego typu.

ZupkaChinska

Czy ten serial był w polskiej tv na początku lat 90 ?
Jak tak to na którym?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones