PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=186908}

Transformers G1

Transformers
7,6 4 097
ocen
7,6 10 1 4097
Transformers
powrót do forum serialu Transformers

W moim guscie ?!

ocenił(a) serial na 1

Chyba '' was '' PO....myliło...

ocenił(a) serial na 10
hessus86

Jakbyś chciał wiedzieć na całym świecie (tylko nie w Polsce bo była wtedy Komuna) Transformery (zwłaszcza ten serial) to legenda. Oryginalne TF-y są duże lepsze niz dzisiejsze i nie oceniaj ich skoro widziałeś filmy tylko pana Bay'a...

ocenił(a) serial na 6
Fanka_TF

Heh, moja przygoda z TF zaczęła się od Armady i jeżeli mam być szczera, to powiem, że te starsze TF mnie w ogóle nie wciągają. Co do filmów Bay'a, to tylko design transformersów mu wyszedł, reszta to...
Dzisiejsze wersje TF bardzo mi się podobają (od Armady, Energonu, Cybertronu, Animated po TF Prime) - również te w wersji gier wideo (a te są wzorowane na G1 - cóż za ironia) ;)

ocenił(a) serial na 10
FanOfAkatsuki

Ja również zaczęłam od Armady ( leciała na Polsacie, oglądałam każdy odcinek z tatą :) ...). Kiedyś byłam nią zachwycona teraz jednak....no....przestała mi się podobać.
Z filmami Baya się zgadzam - sama historia troszkę naciągana (fabuła ułożyła się w całość dopiero po 3 filmach...), ale wygląd robotów jest cudowny (Optimus i Bumblebee - faworyci ! ♥ Ładnie też wyszedł ShockWave, Megatron i Starscream).
Warto jednak zapoznać się z G1 i należy pamiętać, że ta seria ma więcej niż 25 lat - dużo w niej błędów (niekiedy epickich xd), ale w odróżnieniu od innych tego typu serialu ma "to coś"....Dlatego dla mnie jest najwspanialsza (wszystkie serie wzorowane na G1 - Beast Wars i TFP - są arcydziełami) i zawsze będzie.

Ps. Założyciel tematu to typowy troll.....eh...świat schodzi na psy.

ocenił(a) serial na 1
Fanka_TF

Woałem oglądac Cubase tą japońsą bajke co grali w piłkę nożną .... : P i wiele innych w 1990 :)

ocenił(a) serial na 10
hessus86

Gratuluję, Transformers miały premierę w 1984 roku.....

PS. Ja też to oglądałam, "Czarodziejkę z Księżyca" również, Power Rangers. Księżniczkę Xenę i wiele wiele innych....
PS2. Jeżeli 86 to rok, w którym się urodziłeś, to ja czuję się przy tobie tak stara, jak moja nauczycielka od polskiego....(Sic ! - zrozum przenośnię).

ocenił(a) serial na 1
Fanka_TF

GRATULUJE WIEDZY :) ja też się pochwale ta bajka o które pisałem to Kapitan Jastrząb z 1981

ocenił(a) serial na 10
hessus86

Chodziło mi o rok oglądania - 1990. (umiejętność wnioskowania z wypowiedzi?)
O ile "Kapitan..." był emitowany po sto razy, o tyle oryginalne TF'y jedynie raz czy dwa przed rokiem 1990 pojawiły się w polskiej ramówce...Potem o nich zupełnie zapomniano.

ocenił(a) serial na 10
hessus86

I tak a propo, dlaczego nas POmyliło? Trollujesz, czy tak nieumiejętnie wypowiadasz swoje zdanie? Czy kiedykolwiek oglądałeś Transformersy? (NIE, NIE CHODZI MI O FILMY PANA "ZATOKI" - Bay'a!)

ocenił(a) serial na 1
Fanka_TF

'' PS. Ja też to oglądałam, "Czarodziejkę z Księżyca" również, Power Rangers. Księżniczkę Xenę ''( bez komentarza )
Wnioskuję że... słabo oglądałaś te swoje Transormersy . Obajrz jeszcze raz to może pogadamy . :)
Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
hessus86

Transformers to zajebisty serial podaj jeden powód co ci się w nim nie podobało

ocenił(a) serial na 1

Hmm może i faje ale lubie filmy z sensem przekazem... kropka

ocenił(a) serial na 10
hessus86

A kto nie lubi, kolego? :) W dzisiejszych czasach ze świeczką takich szukać. Raz na rok trafi się taki jeden cudny majstersztyk, który daje do myślenia, zmusza do refleksji - niekiedy nawet i przy nim płaczemy. Pozostało 99,99 % filmów to totalna komercha.
A transformersy liczą sobie dobre 28 lat. Przedstawiają nam sytuacje z czasów ówczesnych, wartości, które są tam najważniejsze itd. itd. Nie widzisz ich? Walka dobra ze złem jest dla ciebie niczym? Czy cała ironia użyta we wszystkich seriach Transformers jest dla ciebie niejasna? HM. Zabierz się do nich jeszcze raz. Bajkę inaczej ogląda się, gdy jest się dzieckiem, a inaczej gdy jest się dorosłym.
Pozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 10
hessus86

Wnioskujesz tolliku, że słabo? Haha, ja oglądam je do dziś i to nawet w tej chwili!
Dlaczego bez komentarza? To są seriale i bajki, które oglądałam, ale Transformersy zawsze były na pierwszym miejscu. Niekiedy nie robiłam nic cały dzień, tylko oglądałam kasety z "The Movie" i "Pradawnym lądem"...Ehhh.....to były czasy.....
Zgadzam się z WrWedny11 - podaj przynajmniej jeden argument na poparcie swojej teorii. (Czuję się jak moja polonistka, kiedy tłumaczyła nam o co chodzi w rozprawce.....)

użytkownik usunięty
hessus86

To jest chyba szczyt debilizmu żeby ocenić transformersów na jedną gwiazdkę

ocenił(a) serial na 10

Popieram !!

PS. Skoro od takich ludzi, których reprezentuje założyciel tego tematu, zależy przyszłość naszej planety, to ja się stąd wyprowadzam...buduję sobie Arkę ;D

ocenił(a) serial na 1
Fanka_TF

Omg .... śmiać się czy płakać ... nie rozmnażaj się .... wielka stopo

ocenił(a) serial na 10
hessus86

Wielka stopo? Oh ślicznie, znasz już swoją pierwszą kryptydę, gratuluję! +10 pkt dla Debilfindorru! :)

I tak PS. Zachowujesz się jak dzieciak. Miedzy prawdą, a Bogiem to ile masz naprawdę lat?

PS2. Jak ty się rozmnożysz, to już znam liczbę ofiar twoich dzieci...

ocenił(a) serial na 10
Fanka_TF

Nie chciałam posuwać się do aż tak zaawansowanej krytyki, lecz to co ty tutaj wypisujesz, woła o pomstę do nieba....Obrażasz mnie za to, że kocham transformery? Masz coś nie halo z głową. Myślałam, że w tym kraju (przynajmniej tak mówią i jest zapisane w ustawie zasadniczej) panuje wolność słowa, poglądów, wierzeń itd. Masz prawo wyrażać swoja opinię, ja mam prawo wyrażać swoją, ale na Boga, to Cię nie zobowiązuje do wyzywania innych ludzi! Pomyśl nad tym co piszesz. Internet zamiast być przyjaznym miejscem, zszedł totalnie na psy. Starasz się doprowadzić do jego upadku? W sumie....już upada. :(

ocenił(a) serial na 1
Fanka_TF

Sama zaczęłaś... porównując moje jap. anime z Czarodziejką czy Herkulesemm, no okay przesadziłem. Przepraszam . Może się nie wyspałem ... ;-)

ocenił(a) serial na 1
hessus86

No bo to tak jakbyś zniszczyła mi dzieciństwo i się zachowuję jak '' czubek '' Na przeprosiny kupiłbym misia czy postawił browara... ;-)

ocenił(a) serial na 10
hessus86

Cieszę się, że mogę z tobą normalnie pogadać :) Nie lubię się kłócić z ludźmi, ale przede wszystkim - nie toleruję chamstwa. Transformery to moje dzieciństwo i jak mogę wywnioskować chociażby z moich ocen i tego, jak postrzegają mnie inni, mogę powiedzieć, że dobrze mnie wychowały. Inne bajki i seriale też miały swój udział - m.in. "Pradawny ląd" , "Atlantyda: Zaginiony Ląd", "Król Lew" itd. jednakże to transformersy zawsze będą u mnie na pierwszym miejscu i zawszę będę je bronić, bo nadal jest we mnie to dziecko, które sprzed laty się w nich zakochało i póki co ta miłość nadal trwa...:)

ocenił(a) serial na 1
Fanka_TF

O.o Lion King 10/10 o tak. To z dzieciństwa najlepsze się ceni ... każdy wie o co chodzi ( mam taką nadzieje )
Moją oceną ( 1 ) hmm nie wiem cgyba potraktowałem jto jako komercję a zapomniałem skąd to ''pochodzi ....''
Atlantyda... hmm coś mi to mówi ;-)

ocenił(a) serial na 10
hessus86

Do TF'ów trzeba mieć specjalne podejście. W serialu z 1984 roku (w przeciwieństwie do filmów Bay'a) nie narzekamy na monotonność, brak fabuły i kartonowe postacie. One naprawdę żyją i przeżywają przygody. Naprawdę, polecam Ci jeszcze raz obejrzeć wszystkie sezony i film od początku do końca. Warto, bo wiele jest tam nawiązań do czasów współczesnych, ukrytych sensów i ironii. Są tam również przewspaniałe teksty (np. TILL ALL ARE ONE - Aż wszyscy staniemy się jednością), humor i wiele innych rzeczy. Czasem warto wrócić do źródła, aby na nowo je zrozumieć.
Pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
Fanka_TF

A tak wogóle gdzie widziałaś ten serial bo ja go pobrałem

ocenił(a) serial na 10

No to jest nas dwóch ...:)
Zdobycie płyty z G1 jest wprost niemożliwe w Polsce...dobrze że istnieją amerykańskie torrenty :)

użytkownik usunięty
Fanka_TF

No właśnie :)

użytkownik usunięty
Fanka_TF

Miałaś z lektorem czy z napisami ?
Bo ja z napisami

ocenił(a) serial na 10

Oglądanie TF'ów z lektorem(Lub dubbingiem,...wrrr...) to PROFANACJA!! Ja je oglądałam tylko i wyłącznie z napisami lub bez nich.

ocenił(a) serial na 1

Szczyt debilizmu to ocenić Zapowiedź na 10/10 pozdrawiam kinomana :)

ocenił(a) serial na 10
hessus86

Ja tego nie oglądałam i nie obejrzę ;p

użytkownik usunięty
hessus86

A przepraszam bardzo co cię to obchodzi to jest moja ocena i tyle

ocenił(a) serial na 1

Na ironie ... też człowieczku ...oceniłeś mnie... zastanów się ... Myślenie nie boli :)

użytkownik usunięty
hessus86

No zresztą tak masz racje

użytkownik usunięty
hessus86

Ja tego nie ogarniam Transformersów oceniasz na 1/10 a Dragon ball'a oceniasz na 10/10 przecież Transformers to też klasyk tak samo jak Dragon Ball

ocenił(a) serial na 1

Klasyk klasykowi nie równy

użytkownik usunięty
hessus86

Tylko jedno co takiego ci się nie podobało w Transformersach???????

użytkownik usunięty
hessus86

A ty w ogóle widziałeś cały ten serial?

ocenił(a) serial na 1

Ci sie przypomniało po pół roku !!! chłopie !!! :D

użytkownik usunięty
hessus86

Zapominalski jestem nie moja wina. :D:D

ocenił(a) serial na 1

Może zielsko palisz stąd kłopoty z pamięcią. Cholera dawno nie paliłem :P

użytkownik usunięty
hessus86

Nie za dużo siedzie w internecie. I mózg mi się kurczy. xD

ocenił(a) serial na 1

Jak mawia moja znajoma '' bywa '' No to zaczerpnij swierzego powietrza . Moze na jakies dupeczki czy cos ..wiesz ocb. xd

ocenił(a) serial na 1

Oj sorka ja też duuuuzo siedzę w necie . Miałem na mysli cudowne niewiasty .

użytkownik usunięty
hessus86

Aha jednak polecam zobaczyć jeszcze raz ten serial może zmienisz zdanie. ;)

ocenił(a) serial na 1

Oki . pozdrawiam

hessus86

mam tak samo, kpina jakaś

użytkownik usunięty
arthas74

Niby czemu kpina?

ja nie twierdze czy ten serial jest dobry czy słaby po prostu nei jest w moim guscie wieć nei wiem czemu filmweb mi go poleca...

arthas74

zaraz zaraz. dać 1 Transformersom?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones