PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190890}

Trawka

Weeds
7,5 28 741
ocen
7,5 10 1 28741
7,5 8
ocen krytyków
Trawka
powrót do forum serialu Trawka

Właśnie zacząłem oglądać trawke.Jestem przy 8 odcinku 1 sezonu.Nancy jedzie na spotkanie z
dilerem i nagle zaczynają się pie***yć na masce samochodu.WTF !? Co to ma być? Mógłby mi to
ktoś wytłumaczyć?

ocenił(a) serial na 8
blade96

Wiedziała, że jeśli tego nie zrobi to zostanie zabita? Lub mieli na siebie ochote, ale to juz zależy od interpretacji.

ocenił(a) serial na 7
blade96

Bodajrze w tym samym odcinku Nancy probuje urzyc nie udolnie wibratora, chyba potrzebowala upustu... A przy okazji zagiela faceta najlepsza bronia jaka miala :)

quandzia

Co nie usprawiedliwia jej że zachowała się jak zwykła ku*wa

ocenił(a) serial na 7
blade96

Samotna kobieta tez ma swoje potrzeby... Ale czy zeby ja zaraz nazywac w ten sposob?
Jej sekscesy w dalszych epizodach sa rownie "pikantne" i wg mnie zaskakujace- a moze nie powinny?

quandzia

No wiesz ja rozumiem ale ona zabawiła się w dniu pogrzebu swojego męża

ocenił(a) serial na 7
blade96

O matuniu, to musialam przeoczyc! Serio?

quandzia

No było że po pogrzebie pojechali na zawody karate i potem wrócili i to miało miejsce

ocenił(a) serial na 7
blade96

Ah, to bylo odslonienie nagrobka, i wystepuje az w 8odcinku, mowie, ze nie mozliwe zeby az tyle czsu go jeszcze nie pochowali :D

quandzia

No mnie też to zdziwiło że dopiero w 8 odcinku go pochowali :)

ocenił(a) serial na 7
blade96

To nie był dzień pogrzebu, tylko odsłonięcie nagrobka Judah, żydzi organizują przy tej okazji osobną ceremonię dla najbliższej rodziny.

ocenił(a) serial na 9
blade96

Lepiej zacznij oglądać "M jak Miłość" skoro przeszkadza Ci, że kobiety tez uprawiają niezobowiązujący seks. To raczej nie będzie serial dla Ciebie.

Gaja99

Jeżeli dla Ciebie pieprzenie się z kolesiem którego nie zna się i widzi się go na oczy z 5 min. jest normalne to już Twoja sprawa, ale zapomniałem że w tych czasach dziewictwo w wieku 17 jest wstydem a kur*ienie się od 14 roku życia z kim popadnie jest normalne.

ocenił(a) serial na 9
blade96

Dlatego takie wrażliwe kwiatuszki jak Ty, powinny oglądać inny rodzaj seriali. W Klanie np. Bożenka straciła dziewictwo dopiero po 20stce, to może coś takiego? Bardziej przyzwoite, zdecydowanie.

Gaja99

No no dla Ciebie już wymyślili program na poziomie Warshaw Shore albo inne ekipy z New Jersey

ocenił(a) serial na 9
blade96

Trawka jak Warsaw Shore? He he he dobre :)
Podrośnij synku, to pogadamy - bo poważnym ludziom nawet by coś takiego na myśl nie przyszło.

Gaja99

Ja mam podrosnąć? Ty lepiej naucz się czytać ze zrozumieniem, gdzie niby porównałem trawke z warshaw shore? Oj dziecko dziecko :)

blade96

I jeszcze pisze mi dziecko najprawdopodobniej z rocznika 99 żebym dorósł :D Oh wait

ocenił(a) serial na 9
blade96

Nie każdy ma rocznik w nicku, drogi kolego z 96 ;)
Jeśli ja Ci wyglądam na kogoś, kto ma 15 lat to w sumie... Dzięki, lepiej czuć się młodo ;)

Gaja99

Jak się nakłada 100kg tapety to można nawet jeszcze młodziej wyglądać :P

ocenił(a) serial na 9
blade96

Efekt "dzidzi piernik" jednak nie daje wyników pozytywnych, zapewniam :) Młodziutko to raczej wyglądają naturalne dziewczyny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones