PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190890}

Trawka

Weeds
7,5 28 741
ocen
7,5 10 1 28741
7,5 8
ocen krytyków
Trawka
powrót do forum serialu Trawka

Mam pytanie,wiecie może co za utwór leci aktualnie w reklamie Trawki na comedy central?Z góry dziękuje za odpowiedź

tantal8

Jakoś nie zwróciłam uwagi wcześniej, ale jak będę coś wiedziała to napiszę:)

ocenił(a) serial na 10
xellos

wystarczy poszukac xD
http://www.wrzuta.pl/audio/qScbvpT5FQ/malvina_reynolds_-_little_boxes_weeds_them e_song
dokladna nazwa to: Malvina Reynolds - Little Boxes

J4sik

Nie o ten utwór chodzi ale i tak dziękuje.Pozdro

J4sik

nie o ten "badziewny" utwór chodzi, ale dzięki za dobre chęci. ..

tantal8

http://www.sho.com/site/weeds/music.do tu masz wysztkie piosenki z czterech serii, mozna posluchac moze znajdziesz ta ktorej szukasz ;)

Panna_Kitanna

Witam.Przesłuchałem wszystkie,ale nie znalazłem tej o którą mi chodzi.Mimo to i tak dziękuje.Pozdro

tantal8

i ja dołanczam się do prośby, szukam nadal ale na razie bezskutecznie

pepohi

ale jaja ! teraz bym Sounhound'em abo Shazam uruchomił na phonie i nie byłoby tematu , heheh

ocenił(a) serial na 9
tantal8

Ja także przyłączam się do poszukiwań :) nutka jest bdb tryska wielką energią i mocą. Pewnie znajdzie się ktoś kto zna tytuł i wykonawcę...

tantal8

nadal nikt nic nie wie w temacie ?! ktoś robił ten trailer dla comedy central przecież , a na stronie ComedyCentral też głucho ...

tantal8

Nie no no to w końcu trzeba coś z tym zrobić, nie spodziewałam się że tyle chętnych jest:) CC leci mi teraz w tle, to jak będzie trailer to dam znać, bo i tak nic pasjonującego na dziś nie planuję, więc mogę spróbować przysłużyć się społeczności :)

xellos

dajcie znać jak znajdziecie ten tytuł ;P

ocenił(a) serial na 9
l3xt3r

hmm i co i nikt ?? nutka była prze kozacna ;]

ocenił(a) serial na 10
Darekk

zapodajcie linka do reklamy, to znajdziemy piosenke :)

ocenił(a) serial na 10
anelka39

w tym problem ze chyba niema. moze sie myle ale sam szukalem choćby samej reklamy, a track id zalatwilby reszte.

ocenił(a) serial na 9
J4sik

kurde normalnie masakra szukałem jej 2 lata temu (widzę wpis swój stary nawet nie mialem pojecia ze to tak dawno było hehe) pamietam ze w tym urywku był moment jak wali sie dach tej tej ćpunki i adwokata :P

tantal8

Widzę że dalej głucho w tym temacie, a szukam jej już od dłuższego czasu i nic. Nie mogę nawet trafić na tą reklamę ;/, chociaż bardziej prawdopodobnym byłoby usłyszeć gdzieś tą piosenkę np. w radiu. Dałbym sobie głowę uciąć że gdzieś ją przedtem usłyszałem. Ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie, jest proszony o udzielenie informacji :D.

ocenił(a) serial na 9
Wilu102

Po dwóch latach trudno żeby ten sam spot leciał :p jak po mieschu był juz inny :P Pisał ktos do CC ? z tego co pameitam to olewali ludzi ale moze by tam ktos odpowiedział :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones