Trawka (2005-2012)
Trawka: Sezon 7 Trawka Sezon 7, Odcinek 8
Odcinek Trawka (2005-2012)

Syntetyki

Synthetics 27m
8,2 317
ocen
8,2 10 1 317
Trawka
powrót do forum s7e8

s07e08

ocenił(a) serial na 8

Jeden z najlepszych odcinków Weeds, końcówka (jeśli ktoś śledzi serial) - mistrzostwo świata!! hahahahha

ocenił(a) serial na 10
dogville

przed chwila skonczylem ogladac masakra xdxdxd hahahaha

użytkownik usunięty
dogville

Dokładnie to samo miałem pisać! :) Wszystkie sezony w sumie mi się podobały, ale dla tych marudzących, że końcowe traciły klimat to jest najlepszy dowód, że nie! :) rewelacja!

ocenił(a) serial na 8

bez kituuuuuuu :D mistrz wszystkich seriali, ta końcówka byłaaaa aaaa :D przemega!!!!

użytkownik usunięty
Karinn

hahahaha nooo! uwielbiam jak się wszystko tak komplikuje w trawie! :D ale nancy da radę ;)

ocenił(a) serial na 9
dogville

“I’m sorry, you might want to go away because I don’t like you. And I have a bad habit of losing things I don’t like in fires.” –Zoya
Tyle mam do powiedzenia! Odcinek mega!
Mam nadzieję, że Zoya zostanie na dłużej.

ocenił(a) serial na 10
dogville

Podpisuje się pod wszystkim...
Dla mnie póki co najlepszy odcinek tego sezonu i jeden z lepszych w historii serialu!

ocenił(a) serial na 10
dogville

Hahahaha, Zoya niszczy system! Coś czuję, że jeszcze namiesza :)

dogville

O tym samym pomyślałam, jak tylko skończyłam oglądać podbiłam na wątek, by zobaczyć opinie innych.
masakra, groteska i pastisz mehahaha i te miny wszystkich kolesi, zwłaszcza Chuck i Silas LOL
I text Zoyi o paleniu nielubianych rzeczy, po czym akcja w ciężarówce :) MISTROZSTWO, pozamiatane w tym tygodniu przez Trawkę.

Jeffrey_Goines

Fajnie, że ktoś założył taki wątek bo własnie po obejrzeniu miałem pisać to samo.
Oprócz samej końcówki inne zajebiste momenty:
Jak Shane siedzi z policjantem przy stole i opowiada o swoich ojczymach hahaha genialne :) aż żal że to ostatni sezon :)

ocenił(a) serial na 9
dogville

Świetny odcinek, a końcówka rzeczywiście wymiata ;)

użytkownik usunięty
BeautyAndStupid

wie ktoś może jak się nazywa ta aktorka grająca emmę?

ocenił(a) serial na 7

To jest Michelle Trachtenberg (znana z np. filmu Eurotrip)

Pozdro

ocenił(a) serial na 10
dogville

odcinek przegięty.... :) zgadzam sie w 100% super. teraz sie zacznie jazda :)

dogville

To samo miałem napisać odcinek miażdży

ocenił(a) serial na 8
dogville

Świetny odcinek, właśnie takie Weeds chce się najbardziej oglądać :D

ocenił(a) serial na 8
dogville

Zgadzam się - jedna z najlepszych końcówek odcinka! Prawie jak w którymś z pierwszych sezonów gdy Silas zabrał trawę, której szukali murzyni.
Nie pamiętam już wszystkich odcinków, ale wydaje mi się, że w Weeds wszystko wali się zawsze na końcu odcinka i to jest jednym z głównych powodów, dla którego oglądam ten serial-sprawdzić czym zaskoczy końcówka.
Moja ulubiona to s06e06(A Shoe for a Shoe) o ile dobrze pamiętam. Kiedy porwali Shane'a, Andy sikał z Avim, murzynka przyszła nastukać dla Nany, a do tego wszystkiego przyszła opieka jakaś tam-żeby było śmiesznie z tłumaczem z migowego. No bardziej pokręcić się nie da sytuacji; )

ocenił(a) serial na 6
dogville

jednak wszyscy maja takie same odczucia hehe ;) koncowka taka. ze az oplulem ekran xD

marcinmlody91

Wlasnie,ze nie. Obejrzalem od 1 do 8, i nic ciekawego sie nie stalo. To samo co zwykle. Przez cały sezon rozkręca interes, żeby w 15min wszystko poszło w cholere. BYLO. Niech zarabia ta kase i idze szczebel wyzej, jak w np goodfatherze.

lubie ten serial, jest sporo tematow pomijanych dotad przez przez scenarzystow calego swiata. Nacy jest zdzira ale ma to podłoże historyczne (była wykorzystywana seksulanie jako nastolatka) i caly czas walczy o godne zycie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones