Trawka
powrót do forum 6 sezonu

Sezon 6

ocenił(a) serial na 10

Wlasnie skonczylem ogladac ostatni odcinek trawki z sezonu 5 i powiem wazm oczywiscie bez spoilerow ze zakonczenie praktycznie takie jakie sie kazdy z nas spodziewal :)

Macie jakies info od kiedy bedzie puszczany kolejny sezon ?

ocenił(a) serial na 10
voytastk

Ja tam się takiego zakończenia na bank nie spodziewalem :P Po prostu mnie zatkało :) Odcinek świetny tylko troche krótki był.

ocenił(a) serial na 10
peth

O i co do kolejnego sezonu to takie info znalazlem: "The 6th season of WEEDS returns to SHOWTIME in Spring 2010."

Szkoda że tyle trzeba czekac, ale to tak zawsze niestety :)

ocenił(a) serial na 10
peth

Bardzo mnie to cieszy ze nie musimy czekac calego roku na kolejny sezon tylko ledwie kilka miesiecy, teraz zaczynaja sie tez nowe sezony innych dobrych seriali co mam nadzieje umili nam czekanie ;)

!!! SPOILER !!!

Samo zakonczenie mnie nie zdzwilo jednak sposob jego wykonania przes "Szejna" rowniez bardzo mnie zaszkoczyl ;)

Odcinek i tak byl chyba o 2 - 3m dluzszy niz normalnie ;)

Wkurzyl mnie tylko Girmo ktory sie wygadal "plywajacej babce" ;)

!!! SPOILER !!!

ocenił(a) serial na 10
voytastk

!!! SPOILER !!!

6 sezon zapowiada sie jak 2 pierwszy czyli powrót do trawy i odciecie sie od polityki i gansterki ;) Trawka wraca do korzeni. Cylia bedze wymiatac ;]

!!! SPOILER !!!

Wiem ze to nie sa spoilery takie jakie ktos sie spodziewa ale nie chce komus psuc odcinka nawet jesli jeszcze nie ogladal

Pozdrawiam

użytkownik usunięty
voytastk

co do odcinka finałowego w piątym sezonie
pierwsza część odcinka taka sobie, nawet bym powiedział że słaba, mało zabawnych momentów, ale końcówka bardzo fajna - ostatnia scena - zaskoczenie totalne, nie spodziewałem się takiego obrotu akcji.
I w sumie 5 sezon zakończył się w przeciwieństwie do poprzednich bez cliffhangera. Najzabawniejsza była Celia i jej ekipa :D
Ten wątek najbardziej mnie ciekawi i mam nadzieje że przyniesie on wiele zabawnych sytuacji w nowym sezonie.

ocenił(a) serial na 9

Reczywiście końcowy moment - całkowite zaskoczenie, aż na krześle podskoczyłam gdy Shane przerwał jej w połowie zdania. Spodziewałam się raczej, że Nancy wróci do domu i zwinie dzieciaki i manatki (bo z Estebana tyran zaczyna wychodzić) by uciec do Kopenhagi, za radą Andy'ego :). Swoją drogą ciekawe czy wróci on po Aubrę, czy zostawi na pastwę losu tego świra. Mam nadzieję, że jednak udowodni, że jest mężczyzną.

ocenił(a) serial na 8
voytastk

OSTATNI ODCINEK 5 SEZONU !!! Total mnie wgniotło w fotel...nawet się wystraszyłem na końcu i nie wiem jak dziś w pracy dam radę...Zakończenie bomba !!! I czekaj tu do wiosny na kolejny sezon. Fuck fuck fuck ;)

ocenił(a) serial na 10
JohnnY_38

Wiekszosc niestety pisze ze poczekamy do czerwca bo tak niby kazdy sezon wychodzi... :(

ocenił(a) serial na 7
JohnnY_38

ja tak samo sie wystraszyłem hehe, koncowka wgniata w fotel

voytastk

Z Shane'a robi się mały psychopata xD
Czuję, że lubię go coraz bardziej >:D

.. tylko czemu aż tyle czekania na kolejny sezon?! ;((

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones