Trawka
powrót do forum 6 sezonu

sezon 6

ocenił(a) serial na 10

Pięc poprzednich serii naprawdę było super. Jednakże już w sezonie 5 zaczelo sie psuc moim zdaniem, nie była to seria tak zabawna jak poprzednie. I niestety muszę powiedziec, że sezon 6 (3 odcinki) mnie rozczarował póki co. Zobaczymy jak bedzie dalej, ale na razie żadna rewelacja.

ocenił(a) serial na 9
sopratutto

Chyba nieuważnie oglądałeś(aś) trzeci odcinek. Dali nieźle w nim czadu i widać że prawdziwa Nancy wraca w wielkim stylu. Dopiero od tego odcinka widać że sezon się rozkręca i ma szansę na naprawdę dobrą kontynuację.

Ja czekam z niecierpliwością na kolejne odcinki i mam nadzieję że będzie niezłą zabawa.

ocenił(a) serial na 7
szlagoner

Dokladnie tak. Dopiero od 3 sezonu pojawia sie temat narkotykow i teraz czas na konkretna akcje

ocenił(a) serial na 8
danteusz

zgadzam się,dwa pierwsze to jakby takie wprowadzenie, ale 3 to już cały klimat trawki :)

ocenił(a) serial na 10
adagni

Nooo nareszcie przede wszystkim powraca temat trawki w Trawce :P, czego to właśnie brakowało, kiedy pojawił się Esteban i cała ta historia. Swoją drogą to ciekawy zwrot akcji, powrót do punktu wyjścia, nowy początek, niby to samo a jednak inne. :):)

ocenił(a) serial na 8
ambiwalentna

"historia lubi się powtarzać" ;)

ocenił(a) serial na 9
sopratutto

Nie rozumie dlaczego 3 odcinek Cię rozczarował, tak jak dwie osoby wyżej napisały, akcja zaczęła się rozkręcać zdecydowanie na plus :)

pianyrolnik

Haha, rozczarował cię!!?? To idź oglądać Dlaczego Ja> na Polsacie, to jest świetna komedia... Ostatni odcinek był bombowy, cała kwintesencja Trawki, dialogi i teksty, po prostu majstersztyk. Moim zdaniem powrócili z formą z pierwszych trzech sezonów.

ocenił(a) serial na 8
sopratutto

Moim zdaniem ten serial od samego poczatku przez caly czas jest swietny, chociaz czwarty i piaty sezon jakby troche obnizyl poziom w stosunku do pierwszych trzech, ktore zamknely pewien etap. Ale nie znaczy to ze te 2 sezony byly slabe, ten serial jest po prostu rewelacyjny. Szosty sezon jak na razie bardzo mi sie podoba i czekam na czwarty odcinek tegoż :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones