Trawka
powrót do forum 7 sezonu

Wydaje mi się, że skończyły się już pomysły twórcom serialu, od trzech sezonów jest tak samo słabo, powinni już anulować ten serial bo kolejny sezon to zapewne już będzie totalna papka. Mnie już ten serial przestał wciągać a ostatnie sezony oglądałem dla swoistej tradycji, ale kończę już z trawką bo nie daje rady tego przerobić!

marlboro_boy

Zgadzam się z Tobą :) Kiedyś był to tak wciągający serial, a teraz wszystko jest już jakieś takie 'nijakie'. Również oglądam przez sentyment dla początkowych sezonów. Może faktycznie pomysły się skończyły, bo ile można się kręcić wokół ziółka ? Niby coś się dzieje, ale to już nie to co dawniej ... a szkoda, wielka szkoda.

ocenił(a) serial na 7
shczepcio

Ja rownież sie z wami zgadzam Panowie.Trawka straciła klimat juz przy 5 i 6 sezonie weeds stracil dla mnie duzo.Baa po tak nedznym sezonie 7 ktorego niestety nie dalem rady obejrzeć bodajze po 6 odstawiłem ten serial w niepamieć i zaniżyłem note, ponieważ 9/10 to jednak za dużo.

Ultar1

Dokładnie. Sezon 7 to już było za wiele, a serial tracił na jakości jakoś od 5 sezonu. Nie wiem jak skończył się ostatni sezon, bo nie obejrzałem do końca, a ósemki raczej nie ruszę.

ocenił(a) serial na 8
marlboro_boy

najoptymalniej by było, jakby nie wyszła z wiezienia. Nie wiem który to byl sezon ale to "3 lata pozniej" to juz naprawde troche przesada. Krecenie sie w kółko;/

ocenił(a) serial na 8
marlboro_boy

jak dla mnie nudnawy był sezon 5, szósty trochę lepszy, 7 - znów mnie wciągnął
cóż... gusta, guściki....osobiście lubie wszystkich głównych bohaterów, także dopóki będą grać, ja będe oglądać ;)

ocenił(a) serial na 8
taperjeangirl

p.s. nie znam serialu, który trzymał by jeden wysoki poziom przez tyle sezonów

taperjeangirl

Dexter np. :)

ocenił(a) serial na 8
marlboro_boy

nie zgadzam się, ale jak już pisałam - gusta są różne.

ocenił(a) serial na 7
taperjeangirl

Dlatego też to jest powod zeby zakonczyc serial;p
Ile mozna to ciagnac?Twórcy przez to psuja całokształt serialu, przez co ludzie będa pamietac że serial jest do dupy np. tak jak sie stało z Lostami.

ocenił(a) serial na 8
Ultar1

ciągnąć będą pewnie tak długo, aż serial będzie przynosił dolary.
Ja nie mam nic przeciwko, a jak chcesz zapamiętać serial dobrze to nie oglądaj nowych ;)

ocenił(a) serial na 7
taperjeangirl

Zgadzam się całkowicie. Odkąd opuścili Agrestic można styl serialu zmienił się zupełnie, ale wciąż mnie wciąga. Pewne wątki wciskają na siłę, ale pasują do całej konwencji i dodają humoru. Na 8 sezon czekam z niecierpliwością.

użytkownik usunięty
Pkropka

Szkoda że opuścili Agrestic.. wtedy był tam większy klimat. Przedmieścia i te sprawy..
A jeszcze bardziej szkoda że nie ma już Celii..:((( uwielbiam jej postać, jest fantastyczna - jej cięte riposty zwalają z nóg :)
Może powróci w 8 sezonie ?

no pamietam jak Nancy jest zab wybiła :D

ocenił(a) serial na 7
taperjeangirl

popieram, piątka i szóstka były wymęczone i bezbarwne, natomiast siódemka jest miłym zaskoczeniem :)

ocenił(a) serial na 8
marlboro_boy

Faktycznie serial nie jest taki sam jak w 1,2 czy 3 sezonie, ale który serial utrzymuje poziom przez tak długo? Na pewno nie House, Dexter, Gotowe na wszystko czy Jak poznałem waszą matkę. W przeciwieństwie do nich Trawka nadal wciąga. Z niecierpliwością czekam na 8 sezon!

marlboro_boy

według mnie 1,2,3 sezony najlepsze , w 4 poziom zaczal spadac , w 5 nie bylo źle , ale 6 sezon to masakra, a druga połowa 7 sezonu rewelacja :) 8 sezon ma być ostatnim , chciałbym żeby był najlepszym :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones