PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98878}
8,0 3 367
ocen
8,0 10 1 3367
Trigun
powrót do forum serialu Trigun

Trigun jest serią, którą z czystym sercem mogę polecić każdemu. Jedno z tych anime, które kopnie cie w głowę.

alu1_2

o tak zgadzam sie swietne anime z poczatku smieszne ,glupkowate , wash rozbraja mama, brother:P dalej coraz powazniejsze , wlasnie robie sobie powtorke z rozgrywki:)

ocenił(a) serial na 9
alu1_2

ja troszkę odpadnę z wątku i powiem że dośc dziwnie zareagowałem na zakładkę - ciekawostki;) bez obrazy ma się rozumiec, po prostu głupi komentarz:)

alu1_2

Ja mam fajne i ważne pytanie . Nie znam się na anime , i z tego powodu nie wiem gdzie szukać.

Czy sa jakieś Anime o czasach osadzony w star. RZYMIE I GRECJI?????
Albo chociaż o mitologii kultur Rzymu i Grecji nawet niech będa caltyckie itd..

Nie wierzę , ża Japonczycy nie zachwycają się naszymi star. cywilizacjami a my sie wciąż zachwycami ich kulturą ( samurajami ) albo czymś z państwa Środka.Nie wierze , że im do gustu nie przypada 300 , Troya ... łapiecie wątek nie wątpie

Czy sa jakies Anime o dzikim zachodzie , westernowe???
(Ten ma cos w sobie dlatego tu trafiłem )
ale powiedzcie czy duzo i w jaki sposób ma cos z WildWest???

Jak jeszcze mi powiecie o dobrej stronie anime dla torrentów , to juz wogle będzie nieprzeciętnie??????????????????????!!!!!!!!!!!

TCJ

Rushuna-troche klimatów westernowych jest, głowna bochaterka posługuje się chyba coltem i jeszcze ładuje go w bardzo nietypowy sposób.

P.S Vampire Hunter D, to anime wszystkim się podoba:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones