PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501459}

Troo

7,0 487
ocen
7,0 10 1 487
Troo
powrót do forum serialu Troo

Głupota 4funtv

ocenił(a) serial na 8

No właśnie, łatwo zauważyć, że serial ma mnóstwo fanów i to na dodatek bardzo aktywnych. Mimo upływu lat wciąż powstają fanfiki, a te matoły nie dostrzegają żyły złota jaka była pod ich stopami. Gdyby dali zielone światło dla drugiego i trzeciego sezonu mogłaby powstać prawdziwa marka, nawet o międzynarodowym zasięgu. No, ale tak wygląda decyzyjność w korpo.

Wostock

Ja się zdecydowanie zgadzam. Nie pamiętam już ile lat temu to oglądałam, ale do tej pory widzę wśród znajomych, że dużo osób pozytywnie zapamiętało ten mini-serial i byłaby masa chętnych by obejrzeć kontynuację (w tym ja :D), choć temat już nie jest "aktualny". Sama się dziwię, że 4fun nie chce tego kontynuować. Rozumiem, że prawa należą do nich, ale mogliby dać zielone światło na wypuszczenie kontynuacji na jakiejś innej platformie.

ocenił(a) serial na 8
tacite

Ale mogę cię trochę pocieszyć, tutaj założyłem wątek gdzie poprowadziłem wywiad ze scenarzystą, panem Arkadiuszem Rączką. Można się sporo dowiedzieć o serialu :) https://m.filmweb.pl/serial/Troo-2008-501459/discussion/Wywiad+z+panem+Arkadiusz em+Rączką,3053835

ocenił(a) serial na 7
Wostock

ooo to to ma fandom?

ocenił(a) serial na 8
ucombo666

Poczytaj komentarze na yt. Ja nawet widziałem grafiki w deviantarcie więc jak na polską produkcję to z fanami jest naprawdę nieźle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones