PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=133183}

Trup jak ja

Dead Like Me
7,3 3 052
oceny
7,3 10 1 3052
Trup jak ja
powrót do forum serialu Trup jak ja

18latka schodzi z padołu w aburdalnych okolicznościach, ma to 'szczeście', że wybrali ją Kosarze Śmierci na jedną z nich, a że żyją najnormalniej w świecie wśród nas, dziewczyna ma okazję mocniej zasmakować życia niż to miało miejsce, kiedy nijaka i sfrustrowana byłą między żywych...

ocenił(a) serial na 9
Analog

Hej, ja obejrzałam całe dwie serie i uwielbiam ten serial. Ciągle nie mogę uwierzyć, że showtime z niego zrezygnowała :/

Serial jest dosyć pozytywnie zakręcony, nie uważasz? Momentami umierałam ze śmiechu, no i ten sarkazm! Słownictwo tez niczego sobie ;) A przy okazji oglądając go trzeba jednak trochę pomyśleć, za co Dead Like Me dostaje ode mnie następnego plusa.

Serdecznie wszystkim polecam!

ocenił(a) serial na 9
Tired_Angel

Serial daje dużo do myślenia. Szkoda, że nie powstał kolejny sezon, ale chyba lepiej czuć niedosyt niż przejedzenie...

ocenił(a) serial na 4
Shaxpere

Właśnie wchodzę w posiadanie serialu i jeszcze nie oglądałem, ale weźcie pod uwagę, że nawet najlepsze seriale i pomysły są nie do oglądania gdy scenarzyści chcą ciągnąć serial dłużej niż przewidywał pierwotny pomysł.

ocenił(a) serial na 8
matips

Tu racja, ale mam nieodparte wrażenie, że serial jest po prostu urwany.

ocenił(a) serial na 9
Analog

Serial dla fanów czarnego humoru. Polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones