PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=315000}
6,8 66
ocen
6,8 10 1 66
Tsukuyomi MoonPhase
powrót do forum serialu Tsukuyomi - MoonPhase

Tsukuyomi - MoonPhase

ocenił(a) serial na 8

Gdyby patrzeć na inne portale z Anime to ta seria ma też inne gatunki. Po za Komedią ma także
Romans i na pewno Akcje. Ogólnie to Anime wypada tak : Komedia może jest dosyć słaba i wydaję
się momentami lekko przesadna (tutaj już chodzi mi o spadanie żelastwa na głowę, kto będzie
oglądał będzie wiedział), ale mimo co i tak śmieszy. Co by nie mówić nie tylko to się ukazuje... Jak
dla mnie bardzo dobrym elementem na rozruch komedii tutaj jest dziadek. Romans jest też
słabiutki... Widać że coś się tam dzieje ale rozwój jego jest naprawdę kiepski... Dosłownie
ekspresowo wszystko wychodzi na jaw i rozwój staje w miejscu. A teraz gatunek , który przeją
prowadzenie ponad wszystkimi to Akcja... Ja kierowałem się, że produkcja będzie postawiona na
Komedie+Romans z lekkimi elementami akcji, a tu proszę akcji jest tyle że to anime nazwać
komedią jest ciężko... Może anime nie jest jakieś nad zwyczaj ambitne, ale jakąś fabułę posiada
może nie taką, że wciąga się serie nosem i chcemy więcej, ale myślę że nie jest źle.
Ogólnie anime odbiegło od moich oczekiwań gdyż stawiałem na inny obrót wydarzeń, ale myślę że
warto dać szanse tej produkcji. Nawet dobre w tym anime jest to, że ukazuję się nowy pomysł w
egzystencji wampirów ("Kochanek Nocy") co dla mnie jest dużym plusem. 8/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones